миссДавеча• 26 февраля 2024
Порадьте щось цікаве дитині, яка малює. На подарунок.
Може ви своїм дітям щось нещодавно купували цікаве. Можливо олівці, маркери чи прикольна канцелярія.
Для дитини молодшого шкільного віку.
миссДавеча
• 26 февраля 2024
Хтось може порівняти олівці Марко и Фебер Кастел?
Які круті вважаються маркери? Я десь зустрічала наче Поска.
миссДавеча
• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Малює на чому і чим?
Взагалі малює усім. Фарбами окрім олійних. Олівці акварельні і олійні. Маркери. Кожну вільну хвилину. Вже розмальовують стін- газету в класі. Постійно щось вирізають. Придумують.
миссДавеча
• 26 февраля 2024
Ответ дляAnnappolliss
Просто пустий білий холст ) їй сподобається
Я шукала може щось цікаве типу маленькі холсти на магніті.
Я инженер, меряю от 1• 26 февраля 2024
Пастель? Ручки специальные?
В акварели есть целый стенд для художников. Моя слюни пускает там, от фабер кастел море всего и на любой вкус. Если не только рисует, но ещё лепку любит, то глину моя просит.
Если своему ребёнку и позволяют возможности,то графический планшет. Мы покупали wacom, но не удобный,нужно подключать к ноуту. Лучше бы брали iPad
Сіточка• 26 февраля 2024
Сейчас настолько огромный выбор.... Просто заходите в магазин и выбирайте. Ну, и смотря насколько профессионально увлекается и что любит. Краски, кисти, бумага специальная (для акварели, холсты), пастель... Крутые пеналы из дерева для красок. Да куча всего. Карандаши Марко хорошие, это правда, я покупала Марко Ренуар в железной коробке, это обычные, а есть ещё акварельные и ещё бог знает какие.
миссДавеча
• 26 февраля 2024
Ответ дляСіточка
Дякую. Я Марко напевно вже всі купувала, окрім тих, що більще 1000 за набір.
Ответ длямиссДавеча
А колажі робить?) Якщо так, то я б купила купу різної кольорової, блискучої, усілякої нестандартної бумаги, листи паперу цупкі, як на акварель розміру А4 А3, клей хороший і купу журналів (на олх пачками продають).
Але це якщо заморочитися) Легше взяти якісь маркери, які розмиваються водою (у Крайола є), можна пензлик з резервуаром для води, скетчбук (дивіться на товщину листів), лінери...
миссДавеча
• 26 февраля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Пастель? Ручки специальные?
З Фімо ліпить. Планшет в планах на др.
миссДавеча
• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Колажі типу як на муд бордах? Ще не робить. Придумують з дівчатами будинки для саморобних звірів з паперу і дизайн речей навколо тих звірів.
Ответ длямиссДавеча
Щось таке як на фото, але вони взагалі різні бувають.
Папір для звірів підійде) Ще можете пошукати у Пінтерест схеми цікаві для будиночків, звірів і роздрукувати.
миссДавеча
• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ого, прикольно.
Потринділиця• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Никогда не понимала коллажи..
Потринділиця• 26 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
З Фімо ліпить. Планшет в планах на др.
Если любит, можно купить набор для витражей и красок по стеклу и керамике, что запекаются.
Статус Ква• 26 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
купіть акрилові фарби. великий набір різних кольорів і віддтінків. ними можно на папері і на холсті малювати, фігурки з гіпсу розмальовувати.
Потринділиця• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Буває. Там от в сусідній темі Малевича не розуміють))
Мне он также не близок, искусством это не считаю. Просто время такое было.. для авангарда двери открыты.
Потринділиця• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Це ваше право. Але не експертна думка)
Вы откуда знаете эксперт я или нет?
Потринділиця• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Здогадалася по вашим коментам)
Тяжелый случай..
Потринділиця• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Співчуваю.
Это вам надо посочувствовать, честно говоря, старалсь нейтрально реагировать на ваши комменты, но начинаю поддерживать хейт в вашу сторону. Вас слишком много в каждой теме со своим ’экспертным’ мнением. Поэтому, надеюсь, вас все будут просто игнорировать впредь, как и я.
Ответ дляПотринділиця
Ги) У вас не має експертності у темі мистецтва, ви це демонструєте, я вам про те кажу і ... ’Начінаю поддєржівать хейт’)))
Як я і писала -- співчуваю.
Потринділиця• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Як я і писала -- співчуваю.
Удалено администрацией...