ОдинРазНадетое• 25 февраля 2024
Порадьте відео няню
Вітаю! В кого є малючки, порадьте хорошу якісну відео няню, яка фірма та модель?
Тану на сонці• 25 февраля 2024
я б порадила айпі камеру.
в мене дві. єдине про шо жалкую шо не одразу купила)
ОдинРазНадетое
• 26 февраля 2024
Ответ дляТану на сонці
я б порадила айпі камеру.
Просто звичайна камера?
Тану на сонці• 26 февраля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Просто звичайна камера?
пошукайте сяомі або yi home. вже не перший раз тут раджу.
камера підключається через вайфай. є додаток для перегляду.
є інфрачервона підсвітка (видно в темряві). є датчики руху, плачу, приходять сповіщення в додаток типу «виявлено рух» або «виявлено плач дитини».
є звук, і також можна говорити через додаток і з камери буде чутно.
можна керувати кутом огляду з додатку. а ще зберігати відео в хмарі.
купила щоб дивитись за малечею коли спить і зреагувати коли прокинеться до того як почне плакати.