Ласую колобками• 26 февраля 2024
Як вам такі слова від лікаря?
Тема була про цькування людей з ожирінням, у блозі однієї лікарки, ось коментарі від іншої.
В мене є надмірна вага, не знаю, пішла би я до неї(
Ласую колобками
• 26 февраля 2024
Ответ длямуха в кедах
та да, все женщины 100 кг сразу почувствовали, как из доктора чуйнисть так и прэ
це не вона писала, а їй у коментарях інша лікарка
Ласую колобками
• 26 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
20)
при 70 кг я летала и имт был в норме, так что пока до них худею)
муха в кедах• 26 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
а, точно.... просто и та, и та доктор - скрин уже был другой, я подумала, что она отвечает на комментарий на 1 скрине
Редиска Я• 26 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
У меня за пол года -25)
Продавчиня кіз• 26 февраля 2024
Автор, вы тему для чего создали? Я вам вопрос про ПСИХОЛОГА задала, вы морозитесь. Вы пришли за похвалой толстушкам от толстушек или пообщаться со всеми? И получить мнение, отличное от вашего?
Ласую колобками
• 26 февраля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
яке саме питання про психолога? Не побачила, напевне
Продавчиня кіз• 26 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Вам психолог помог с проблемой лиш веса? Вы были у него?
Вважаю, що про ожиріння треба не просто писати, а кричати з усіх прасок. При чому прямо і без прикрас. Бо нинішня тенденція просування в маси ’бодипозитву’ це ніщо інше, як процес зароблення грошей, а не турбота про сприйняття себе. Кожна людина має сприймати себе в першу чергу здоровою. А 50 зайвих кг ще нікого не оздоровили. Все вірно ця лікарка пише. І якщо молоді дівчата з надмірною вагою не відчувають всього того, про що там написано. То це лише питання часу
Ласую колобками
• 27 февраля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Не только с весом, помог, сейчас по другим вопросам хожу, много разных проблем
Ласую колобками
• 27 февраля 2024
Ответ дляО_Юми
таке кричання ніяк не допомагає
Грушки-яблочки• 27 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
ага, особенно то, что со 100 кг невозможно нормально помыться)
Так это правда, люди реально с такой проблемой приходят
Продавчиня кіз• 28 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Так не поняла, вы писали, что у вас есть лишний вес, и пишите, что помог с лишним весом. . 👀
Ласую колобками
• 28 февраля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
был больше)