ЯкаКраля• 26 февраля 2024
Какую куртку оверсайз вы сейчас носите?
Вот и весь вопрос. Мне 40+, 170/75...
ЯкаКраля
• 26 февраля 2024
Ответ дляРассказница
У ’всі свої’ гляньте
А там хіба не ширпотреб?
Вибачаюсь)
Рассказница• 26 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
А там хіба не ширпотреб?
Вибачаюсь)
За 5-10-15 тыс. ? Разное есть.
Чеширская кошечка• 26 февраля 2024
Я худа xs ношу куртки з масімо і чоловічої зари, останню особливо люблю), маю 3 куртки. Массімо на мене овероверсайз))
Пригаю-цибаю• 26 февраля 2024
Якусь ноунейм купила в звичайному магазині, замучилася шукати по сайтах, на мої 184 см зросту особливо не розгуляєшся. Ось зараз знову шукаю, але зимову хочу з розпродажу, теж міркую над довжиною рукава
Экспертиза• 26 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
А там хіба не ширпотреб?
Вибачаюсь)
А ви там були і щось купували ? Там якісні речі . Це не Зара
ЯкаКраля
• 26 февраля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ні, не була.. Проходила мимо, там ніколи немає покупців, ось і подумала
Экспертиза• 26 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
Раніше коли жила в Україні в Києві купувала там речі. Дуже якісні. Не знаю як зараз , але тоді були дуже якісні. Повно покупців було там.
Мозговая пилочка• 26 февраля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Никакую. Терпеть не могу оверсайз.
вы точно не 50 кг весом и даже не 70. Толстушки очень любят втягивать бока тесным шмотьем
Стигла полуниця• 26 февраля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Верно, я не 50 и не 70. Я вешу , 58 кг при росте 169) Ну а что любят толстушки я не знаю . Вам видней)