Все будет, но потом• 27 февраля 2024
Где и как вы выучили Английский?
Во взрослом возрасте кто нибудь учил ? Как успехи ?
У кого где и как ?
Мне 43 года и очень большое желание, но память не очень ()
У кого где и как ?
Все будет, но потом
• 27 февраля 2024
Ответ дляЗамріяна
London is the capital of Great Britain.
На этом пока все.
Не густо
Все будет, но потом
• 27 февраля 2024
Ответ дляЗамріяна
London is the capital of Great Britain.
На этом пока все.
Пока? Значит есть надежда что дальше - больше ?)
Радостина• 27 февраля 2024
Попала в ситуацию, когда нужно было говорить и понимать без выбора. Так и начала. Понимаю и говорю хорошо, а грамматика почти ноль. Но я и не ходила ни на какие курсы и дома не особо занималась.
Все будет, но потом
• 27 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
Цель?
Выезжаю иногда в другие страны и как баран ))
Цель - общение
Играю у края• 27 февраля 2024
ьез практтки вы все будете забывать, будете помнить только как едц в рксторане заказать и спросить как пройти куда-то.
Учила испанский и своьодно на неи говорила, но без практики знани улетучиваются.
Английский учила на работе тк работала с иностранцами, сейчас живу в сша, разговариваю свободно.
Фоточки нема• 27 февраля 2024
Курси сертифікавані для IELTS. Десь 1,5 року. В групі 5 чоловік всі хто хотів здали і виїхали за кордон. І у всіх в групі по 2 по 3 дітей, але вчились огого, тексти на пам‘ять розказували, щоб вийти з рівня intermediate
Квітка Миру• 27 февраля 2024
На работу устроилась где нужен был английски, мне он практически не нужен был по работе, но компания оплачивала репетитора и я пошла заниматься
Не кую, не мелю• 27 февраля 2024
Ответ дляИграю у края
Мовна практика буває різною. Не обов´язково за кордоном.
Син вчив сам. Але молодий, з пам´яттю і великою мотивацією - обрав Айті і розумів, що без мови ніяк.
За 9-11 клас вивчив до В2, ще за пів року здав на 7,5.
Сам.
Мовна практика була - відео, ігри, чати ігор з іноземцями, і пів року мовні клуби.
В даний момент частково навчання англійською і підроботок англійською - типу журналістики. Пише тексти для англомовного каналу. За кордоном не був. Зараз його перша країна де навчається - це не англомовна Польща.
Я так не можу. В молодості пам´ять була кращою і вільного часу та енергії більше. Тепер мова потрібна для роботи. За пів року самостійного вивчення ну може з А1 на А2 і то сумніваюсь.
Зрозуміла, що потрібні курси. Не репетитор. Але поки що справа в фінансах. Тому що більше моєї зарплати іде на дітей, і їх розвиток та навчання.
Сам.
КохайтесьЧорнобровi• 27 февраля 2024
Каждый раз одна тема, ничего даром не даётся. Я репетитор, мои ученики выучили регулярными занятиями и выполнением дз
КохайтесьЧорнобровi• 27 февраля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Сам.
Учить язык это долго и дорого.
Кукарикуууууу• 27 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Підкажіть будь ласка назву курсів, хочу теж вийти з intermediate, і теж треба IElTS, дякую
Петриківна• 27 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Якого плану тексти? Хочу вийти з Intermediate 🙏
Паспортний стіл• 27 февраля 2024
Я почала вчити в 37, з тим, що залишилось у голові після школи. За п´ять років працювала в компанії, де російської/української не знав ніхто, мова спілкування - англійська. Постійні дзвінки, листування, навчання.
Єдине, мені треба знайти репетитора, який виправе фонетику, хоче підтягнути вимову.
Головне - це постійність і обирати репетиторів та курси, згідно із своїм запитом
MamaMashiDashi• 27 февраля 2024
Вчу багато, в основному з Александром Бербисом, ті уроки, що по годині, у нього багато курсів на каналі. Зараз на 230 уроці, на це пішло 1.5 роки. Розумію вже добре, спікінг хромає, граматика гуд
Играю у края• 27 февраля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Сам.
якщо дитина чатмоась з іноземцями і можливо і спілкувалась в аудіо чатах то це і є гарна практика. Я не казала, що всі треба виїжджати за кордон.
Я вяила коли іспанську по 6 годин на день то розвґмовляла вільно. Але оскільки після вивчення змінилось коло оточення на англійськомовне то та вспанська забулась.
Поки є практика і спілкування з іноземцями (навіть через комп´ютер) то буде результат.
Фоточки нема• 27 февраля 2024
Ответ дляПетриківна
Ми вчились по SpeakOut, подивіться uppper level, advanced, є в доступі онлайн аудіо. Я ще 2-3 відео TedTalks готувала, щоб можна було по темі говорити. Ну і кожний четвер ми здавали есе, починали від 120 слів і до 250 ( 5 нових зворотів/ слів з теми + 2 граматичні структури). Але це було до війни. Курси закрились, викладачі виїхали((( Викладачі всі з сертифікатами CELTA
Фоточки нема• 27 февраля 2024
Але я по роботі спілкуюсь англійською постійно, просто до курсів це був стрес написати листа керівництву чи швидко в чат відповісти і т.д.
Петриківна• 27 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Дякую
Мост_Устал• 27 февраля 2024
Учила всю жизнь где-то и как-то. Два года назад решила не жлобиться и наняла репетитора. Сразу почувствовала разницу, как говорится. Жалею, что так долго тянула… Сейчас у меня С1 (начинала с А1)
Отжигающая• 27 февраля 2024
Ответ дляИграю у края
Да что там за испанский, я на украинском щебетала после школы, на западной жила, выучила их диалект. Но все забылось без практики. В смысле, западенский вообще забылся, украинский - надо говорить с клиентами, я бекаю, мекаю, подбирая слова или суржиком. Нет легкости, как раньше. Потому что в Харькове говорим не на державній, нажаль
Петриківна• 27 февраля 2024
Ответ дляОтжигающая
Западенський? Що це за мова?
Отжигающая• 27 февраля 2024
Ответ дляПетриківна
Западенський? Що це за мова?
Ой, интересная мова, там намешано кучу разных языков, наверное всех соседних стран, и польский и чешский.