Перша на селі• 27 февраля 2024
Дитина, яка потребує уваги і мій саморозвиток
Добрий день. Дівчата, складається болюча для мене ситуація. Дитині 10 років. Інвалідність після видалення пухлини в голові. Минуло відтоді три роки. Веде себе як раніше. Сам себе обслуговує. Навчається вдома, до школи не дозволяють лікарі, бо багато що забуває. Іноді не орієнтується куди йому йти. Через це мені треба бути поруч. А я хочу працювати та саморозвиватися. Задихаюся вже. Можливо в когось була подібна ситуація? Як почати своє життя?
Все питаю зарання• 27 февраля 2024
Подруга.. выехала в Норвегию..там ее освободили. Социальный помощник у нее по12 часов в помощь
Пригощаю кашею• 27 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Вы троллите такими вещами?
А что, маме уже нельзя хотеть жить??
КаваЗМолоком• 27 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
А что, маме уже нельзя хотеть жить??
Мама за 3 года уже знает как решать такие вопросы
Natalia505• 27 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Вы троллите такими вещами?
Чого раптом виникає таке питання?
КаваЗМолоком• 27 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Чого раптом виникає таке питання?
Потому что странно задавать такой вопрос через 3 года болезни ребёнка
Natalia505• 27 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А що странного конкретно? Може людина тільки думати про себе почала. Ви розумієте що таке операція голови, ще й власної дитини? Реабілітація думаю була і відновлення могло бути тривалим.
Natalia505• 27 февраля 2024
Автор, шукайте няню, просіть бабусів, за гроші хай посидять. Це тяжко, весь час проводити вдома. Здоров´я вашому хлопчику.
КаваЗМолоком• 27 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Моему ребёнку поставили психиатрический диагноз. И в этой ситуации последнее о чем я думала- это саморазвитие.
И ещё - через 3 года люди уже понимают как с этим жить и как решать бытовые вопросы
КаваЗМолоком• 27 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
И непонятно зачем все время проводить дома, если ребенок сам себя обслуживает. Привести и забрать из школы- обязательно. А дома закрывать его зачем?
Natalia505• 27 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Але ви не автор. Ви тут взагалі ні до чого. Може їй конче необхідні гроші. Хтось може дозволити собі сидіти вдома, хтось ні. І розвиток це прекрасно, бо життя автора, на хворобі дитини не закінчилось.
КаваЗМолоком• 27 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Формулировки странные для мамы ребёнка с ивалидностью
Счастье_же_вот_оно• 27 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так тема не о вас.
Вам не приходило в голову, что все люди разные?
Natalia505• 27 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Нічого дивного в формулюванні немає. Людина хоче працювати
Перша на селі
• 27 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Ваші слова дуже близькі мені. Дякую за підтримку🩷