Фрикаделька• 27 февраля 2024
Як навчити не бути вискочкою?
Дитина ходить то 1 класу. Форма навчання змішана, то офлайн, то онлайн. Дитина розвинена, ходила до приватного садочка, там всьому навчилася. Дуже добре читає, рахує, пише, вчить вірші. Але! Вона постійно хоче відповідати, приймати участь у кожному конкурсі. А сьогодні взагалі апофеоз. Вчитель онлайн наприкінці уроку спитала чому дітки навчилися з цього уроку, а моя швидше за всіх: "Нічому. Я це все з 4 років знаю". Абзац. Я постійно їй кажу, що вискочок не люблять, що насправді вона ще нічого не знає, що скоро вона перестане бути першою і кращою. Але як об стінку горох. Вона все торочить, що вона ж не збрехала, - правду каже. А як пояснити, що не усіляку правду треба говорити і що не можна хвалитися - не знаю.
Може є якісь книжки про вихваляння (тільки де хваляться не іграшками), чи ще щось повчальне. Бо я вже не знаю як донести.
Трусиковед• 27 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Але вчительці не сподобалось сьогодні її відповідь. До цього її аж захвалювали, а сьогодні почути таке вчительці було неприємно.
Частина життя, досвід
Фрикаделька
• 27 февраля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
так а почему вы не родили второго ребенка?
муж - ненадежный человек ?
Війна порушила плани. Ми думали у 22 брати кредит на квартиру, а потім про другу дитину думати. У нас двокімнатна квартира. Тепер усе стоп. І я не хочу другу дитину. Занадто велика відповідальність зараз.
Фрикаделька
• 27 февраля 2024
Ответ дляТрусиковед
Для дитини з високим IQ дуже важливо мати в оточенні таких же розумних, бо серед посередніх розумна дитина розслабляється, втрачає мотивацію і починає вірити, що вона така розумна одна на білому світі, формується неадекватна поведінка
Так, тому вона займається логікою та математикою, де усі такі розумні і там вже важче. Та й педагог жорсткіший. Дуже корисний гурток.
Трусиковед• 27 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Едимнаморе• 27 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Звісно ні, але я чудово знаю чим займаються інші. Англійська, танці, живопис, боротьба. Математикою ніхто. І читати ніхто поки що не любить. А це у молодших класах основне.
Прям-таки никто. И вы прям-таки все знаете про всех и прям чудово?)))
Фрикаделька
• 27 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Звісно. У класі 20 дітей, ми постійно спілкуємось, коли чекаємо їх по 15-20 хвилин. Всі всіх знають. В нас дружні стосунки з мамами, декілька разів усі разом на каву ходили, поки діти бавились на батутах.
Едимнаморе• 27 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Я никогда не поверю, что все как одна мамы - бездельницы и стоят каждый день под школой лясы точат по 20 минут. Но даже если и так, я опять-таки не поверю, что все мамы выкладывают все свои занятия остальным 19 мамам. Тем более, что и математикой, и логикой, и всем остальным можно заниматься не только на кружках, но и дома развивать ребенка, тем более сейчас возможностей для этого завались. Думаете, каждая мама вам обязательно отчиталась бы, что занималась с ребенком))?
Фрикаделька
• 27 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ні, про гуртки розмова була, про самостійні заняття, звісно, ні.
І чому це мами саме ледарі? Просто є дзвінок з останнього уроку+5 хвилин на збори. Ми усі так і приходимо. А дітей часто трохи затримують та вони довше вдягаються. Ось і виходить 15-20 хвилин просто чекати дітей і спілкуватися. Що ще робити? Тим більше є спільні інтереси: діти, обговорюємо щось, розказуємо прикольчики. Це ж нормально.
Тим більше, що про гуртки і самі діти, коли онлайн, постійно вчительці розказують. А я ж біля доньки часто сиджу і чую.
Едимнаморе• 27 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Никто из мам в вашем классе не работает?
Фрикаделька
• 27 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Тільки онлайн. Офлайн ні. Одна тільки нігті робить, але дитину сама водить. Як можна працювати, коли дитина у школі по 2 години і тільки 3 дні на тиждень?
Нікого, навіть, бабуся не водить. Усі бабусі бояться відповідальності.
Луноликая Вика• 27 февраля 2024
Автор, якщо вона розумна, спробуйте поговорити з нею як з дорослою. Так і пояснюйте, що вчительці було неприємно чути її слова. І ваша дитина це сама відчула. Їй сподобалось? Ось така і буде реакція людей, якщо вона не навчиться звертати увагу на почуття інших.
Пояснюйте, що вміння ладнати з людьми (соціальні навички) таке само важливе, як і знання математики/правопису. Над ними потрібно працювати. Підказуйте їй, вона захоче навчитись, бо допитлива і розумна. Перетворіть це на предмет для вивчення.
Нехай краще буде ’інтелектуальна емпатія’, ніж ніяка.
Фрикаделька
• 27 февраля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Дякую, спробую.
Админко• 27 февраля 2024
У сына тоже есть такое, самооценка завышена, уже ( класс. Но как сказала мне завуч, если это не голословно, а подкреплено знаниями, упорством, силой духа, то это ок. Жизнь немного поправит. Но в целом, это хорошо, моему сыну тоже все везде надо, он все хочет, может и будет. Поспорил с учителем драмы вчера, что выиграет конкурс выразительного чтения поэзии, хотя это совершенно не его конек. За вечер выучил длинный, сложный стих, заставил меня с ним репетировать до ночи, сегодня занял 1 место, конкурс среди учеников всей школы. Подошел к учительнице драмы и говорит: ну я ж вам говорил, что выиграю. Она обалдела.
Фрикаделька
• 27 февраля 2024
Ответ дляАдминко
Круто. Вітаю з перемогою! Справжній чоловік: сказав і зробив 😁