АнтиТанкист• 27 февраля 2024
8 березня, свято чи ні?
Добре чи погано, що в родині є традиція святкувати цей день, вітати жінок та дівчат подарунками та квітами? Як у вас в родині, як було у ваших батьків, бабусь-дідусів?
Якщо вважаєте, що не варто вітати жінок, то скажіть, будь ласка, чому саме так вважаєте.
Результат:
вже голосів:
171 (82.21%)
Гарне свято
36 (17.31%)
Не варто вітати
1 (0.48%)
Жаба давить
АнтиТанкист
• 28 февраля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Мой вопрос все еще без ответа. Рождество и 9 мая нельзя - 8 марта можно. Почему?
9 травня дійсно чисто радянська дата, увесь світ відмічає 8 травня.
8 березня це МІЖНАРОДНЕ свято, багато країн, які не мають відношення до кацапії та радянського союзу мають свято в цей день. І вище багато хто писав про це.
Відпустіть рашку зі своїх думок, навчіться жити без оглядки на неї, без згадування про неї і тим більш приписування їй все что тільки можна. Повірте, вам одразу стане легше, коли ви звільнитеся від неї
Робот Вертер• 28 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Весь світ не святкує також радянське свято 8 березня. Його святкують пострадянські держави і держави, що були під впливом совка. Мені пофіг на рашку, просто смішно від того, що з цими святами, як і з перейменуваннями в Україні немає жодної логіки.
АнтиТанкист
• 28 февраля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Може вам варто почитать щось окрім форуму? Італія теж досі під впливом совка? А навіть якщо і ті країни, що 30 років тому були під його впливом. Вважаєте він досі їх примушує святкувати 8 березня? 🤦♀️
Звідки в людей така примітивність мислення? Радянського союзу вже більше 30 років немає, а вам все що його вплив на європейські держави мариться.
Робот Вертер• 28 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Так, у цих країнах купа людей із совковим мисленням, як у вас, це на генетичному рівні )