27 февраля в 19:51

8 березня, свято чи ні?

Добре чи погано, що в родині є традиція святкувати цей день, вітати жінок та дівчат подарунками та квітами? Як у вас в родині, як було у ваших батьків, бабусь-дідусів?
Якщо вважаєте, що не варто вітати жінок, то скажіть, будь ласка, чому саме так вважаєте.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 208
171 (82.21%) Гарне свято
36 (17.31%) Не варто вітати
1 (0.48%) Жаба давить
1 6 2
автор АнтиТанкист 27 февраля в 20:15
Ответ дляПодругаМужа
Ніхто нічого )
Схоже, що ваші однокласниці осіли на цьому форумі 😆 і їх досі жаба давить, бойкотують тих, хто отримує квіти та подарунки зайвий раз
ПодругаМужа 27 февраля в 20:16
Ответ дляАнтиТанкист
Схоже, що ваші однокласниці осіли на цьому форумі 😆 і їх досі жаба давить, бойкотують тих, хто отримує квіти та подарунки зайвий раз
Схоже на те )
Біле пальто 27 февраля в 20:17
Ніколи ні в батьків, ні у нас 8 березня святом не було, дарувати квіти та подарунки можна й без приводу
Вумна, аж страшно 27 февраля в 20:18
Ответ дляРобот Вертер
Це офіційне свято у Польщі?
в Польщі люди працюють 24/7,не офіц. але святкують його, в магазинах багато квітів, багато хто купує и дарують, дивишся місто в цей день в квітах
автор АнтиТанкист 27 февраля в 20:19
Ответ дляХолодная каша
и в Румынии его празднуют) и в Болгарии)
Так, переважно соціалістичні країни та ті, на кого мав вплив радянський союз. Але часи змінюються, історія продовжує писатися та дещо трансформується під сучасність. Що поганого, в тому щоб мати свято весни, краси та жіночності?
Olgusya 27 февраля в 20:19
ЩО НЕ ТАК З «ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ЖІНКИ» І ЧОМУ 8 БЕРЕЗНЯ — НЕ РАДЯНСЬКЕ СВЯТО
8 березня у світі відзначають затверджений ООН у 1977 році Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.
Перший Міжнародний жіночий день було проведено 19 березня 1911 року, де жінки вимагали собі право голосувати і обіймати державні посади, право на будь-яку працю та припинення дискримінації на роботі. Його відзначали Німецька імперія, Австро-Угорщина, Швейцарія, Данія. А далі до них поступово доєднався увесь світ.
Тобто суттю цього дня є привернення уваги до важливих питань, але в Радянському Союзі й пострадянських країнах день, що покликаний нагадувати про боротьбу жінок за свої права і про досягнення жінок у культурній, політичній, соціально-економічній сферах, перетворився на свято жіночої краси та тюльпанів. «День української жінки» — такий самий тюльпановий симулякр, як і російсько-радянське трактування 8 березня.
А 25 лютого — це день народження Лесі Українки, яка була феміністкою. 8 березня фактично і є днем феміністок. Завдяки їм жінки мають змогу сьогодні бути тим, ким вони є: фахівчинями, керівницями, лідерками думок. Дуже сумніваюся, що Леся Українка ганила б Міжнародний день боротьби за права жінок. Ганять його тільки невігласи.
Відзначаймо правильні дати й не плодімо «свят» на зразок «Дня єднання»! 😉
© Пані Ольця
3 1
Біле пальто 27 февраля в 20:19
Ответ дляМао_Мяо
8 березня в німеччині багато років тому назад пройшла маніфестація проституток на чолі із кларою цеткін.
зі святом 🤷🏻‍♀️🤡
Хіба в Німеччині?
Редисочка 27 февраля в 20:19
Ответ дляРобот Вертер
Не розумію. Різдво не можна святкувати разом з москалями, а 8 березня можна? Хто пояснить?
Можете з чехами відсвяткувати
автор АнтиТанкист 27 февраля в 20:20
Ответ дляБіле пальто
Ніколи ні в батьків, ні у нас 8 березня святом не було, дарувати квіти та подарунки можна й без приводу
Як часто ваш батько дарував вашій мамі квіти та подарунки без приводу?
Скоро_вчера 27 февраля в 20:20
Ответ дляБіле пальто
Ніколи ні в батьків, ні у нас 8 березня святом не було, дарувати квіти та подарунки можна й без приводу
Тема для проработки у психотерапевта
Холодная каша 27 февраля в 20:20
Ответ дляАнтиТанкист
Так, переважно соціалістичні країни та ті, на кого мав вплив радянський союз. Але часи змінюються, історія продовжує писатися та дещо трансформується під сучасність. Що поганого, в тому щоб мати свято весни, краси та жіночності?
а я что против?))
спальное место 27 февраля в 20:20
Ответ дляРобот Вертер
8 марта осталось государственным праздником для многих постсоветских стран. В основном для этого дня предусмотрен государственный выходной.

Ангола;
Азербайджан;
Армения;
Афганистан;
Беларусь;
Буркина-Фасо;
Вьетнам;
Гвинея-Бисау;
Грузия;
Замбия;
Казахстан;
Камбоджа;
Кыргызстан;
Куба;
Лаос;
Молдова;
Монголия;
Россия;
Таджикистан;
Туркменистан;
Уганда;
Узбекистан;
Украина;
Эритрея.

Класна компанія )
ага конечно, Афганистан и 8 марта. держите в курсе)
Біле пальто 27 февраля в 20:20
Ответ дляРобот Вертер
Чому багато років тому? Кожного року виходять, і у Австрії також. Зроблю фото і розміщу тут )
Там ще залишились потомки соціалістичних рухів?😱
задумчивая мордочка 27 февраля в 20:20
Ответ дляБіле пальто
Ніколи ні в батьків, ні у нас 8 березня святом не було, дарувати квіти та подарунки можна й без приводу
Напишіть вООН чи куди там, хай взагалі там всі свята відмінять офіційно у всіх країнах. А то якісь приводи шукають всім світом
Біле пальто 27 февраля в 20:21
Ответ дляАнтиТанкист
Як часто ваш батько дарував вашій мамі квіти та подарунки без приводу?
Постійно в домі були живі квіти, щоразу різні, мені так не пощастило, але я й не люблю квіти
задумчивая мордочка 27 февраля в 20:21
Ответ дляАнтиТанкист
Як часто ваш батько дарував вашій мамі квіти та подарунки без приводу?
9 березня мабуть подарує, по 8 не можна
Редисочка 27 февраля в 20:21
Ответ дляРобот Вертер
Це ви щось вже надумуєте. Нагорі є список «європейських», країн, що його святкують )
Це країни, де це вихідний, а свято в багатьох європейських країнах
Редисочка 27 февраля в 20:22
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Звичайний робочий день,нема вихідного.
Так і у нас немає
Біле пальто 27 февраля в 20:22
Ответ дляСкоро_вчера
Тема для проработки у психотерапевта
Згодна, завжди дивувалась з людей, які робили культом святкування незрозумілих дат
автор АнтиТанкист 27 февраля в 20:24
Ответ длязадумчивая мордочка
9 березня мабуть подарує, по 8 не можна
Теж про це подумала. Не знаю жодної родини, де б просто так постійно дарували жінкам квіти та подарунки без свята, а от саме на свято 8 березня чи на день народження - ніт. Це нонсенс. Це такий самообман, ідеалізування батьків, що завгодно, але точно не правда
Скоро_вчера 27 февраля в 20:25
Ответ дляБіле пальто
Згодна, завжди дивувалась з людей, які робили культом святкування незрозумілих дат
Дело в том, что если вам они не понятны, то это вовсе не означает, что остальные тоже не понимают)
Біле пальто 27 февраля в 20:25
Ответ длязадумчивая мордочка
Напишіть вООН чи куди там, хай взагалі там всі свята відмінять офіційно у всіх країнах. А то якісь приводи шукають всім світом
Цікаво де окрім постсовка це свято?
5 2
Скоро_вчера 27 февраля в 20:26
Ответ дляАнтиТанкист
Теж про це подумала. Не знаю жодної родини, де б просто так постійно дарували жінкам квіти та подарунки без свята, а от саме на свято 8 березня чи на день народження - ніт. Це нонсенс. Це такий самообман, ідеалізування батьків, що завгодно, але точно не правда
То країна фантазій. Не дарма там нік такий влучний)
Біле пальто 27 февраля в 20:27
Ответ дляСкоро_вчера
Дело в том, что если вам они не понятны, то это вовсе не означает, что остальные тоже не понимают)
То ж для остальніх і потрібен психотерапевт як було сказано вище
задумчивая мордочка 27 февраля в 20:28
Ответ дляБіле пальто
Цікаво де окрім постсовка це свято?
Італія, вітають жінок квітами та подарунки дарять. Робочій день, але у календарі як День жінок офіційно
автор АнтиТанкист 27 февраля в 20:28
Ответ дляБіле пальто
Постійно в домі були живі квіти, щоразу різні, мені так не пощастило, але я й не люблю квіти
Цікаво вас читати. Вдома постійно були квіти, але ви їх не любите 🤔 немає приємних асоціацій?
Мішечок щастя 27 февраля в 20:29
Ответ дляСкоро_вчера
Рановато тема для срача
+1 8 марта начнутся соревнования тех кому больше всех ничего не дарят под лозунгом - ’нам дарят все время, и только на 14 февраля и 8 марта и на нг не дарят’
Та прям багіня 27 февраля в 20:29
Ответ дляРобот Вертер
Свято єдності з москалями )
это не москальский праздник
Мішечок щастя 27 февраля в 20:30
Ответ дляРобот Вертер
Свято єдності з москалями )
И НГ туда же?
freedom_2015 27 февраля в 20:31
Ответ дляЦаревна в уггах
Для мене свято буде коли пуйло здохне
готова на таке свято кожен рік здавати всі фонди і вітати всіх всіх