27 февраля в 19:51

8 березня, свято чи ні?

Добре чи погано, що в родині є традиція святкувати цей день, вітати жінок та дівчат подарунками та квітами? Як у вас в родині, як було у ваших батьків, бабусь-дідусів?
Якщо вважаєте, що не варто вітати жінок, то скажіть, будь ласка, чому саме так вважаєте.
Результат:
вже голосів: 208
171 (82.21%) Гарне свято
36 (17.31%) Не варто вітати
1 (0.48%) Жаба давить
1 6 2
Безпринципова 27 февраля в 19:51
Я за попкорном.
Скоро_вчера 27 февраля в 19:51
Рановато тема для срача
Безпринципова 27 февраля в 19:52
Ответ дляСкоро_вчера
Рановато тема для срача
Не сбивайте с настроек. Нормально.
Царевна в уггах 27 февраля в 19:52
Для мене свято буде коли пуйло здохне
4 1 28
Кава з адреналіном 27 февраля в 19:52
Виховательок вітаємо, значить свято 🤪
Скоро_вчера 27 февраля в 19:53
А вообще праздник хороший!
ПодругаМужа 27 февраля в 19:53
Колись мені на це свято в третьому класі один хлопчик подарував фломастери Етюд 6 кольорів ))
А ще один заварник в чай сеточка))
А третій зошити в клітинку і заколку
😁😁
Дівчата в класі влаштували мені бойкот )))
2 19 2
Робот Вертер 27 февраля в 19:54
Не розумію. Різдво не можна святкувати разом з москалями, а 8 березня можна? Хто пояснить?
Безпринципова 27 февраля в 19:54
Ответ дляПодругаМужа
Колись мені на це свято в третьому класі один хлопчик подарував фломастери Етюд 6 кольорів ))
А ще один заварник в чай сеточка))
А третій зошити в клітинку і заколку
😁😁
Дівчата в класі влаштували мені бойкот )))
А могли и темную устроить. Так что легко отделались за такие то багатсва.
Безпринципова 27 февраля в 19:55
Ответ дляРобот Вертер
Не розумію. Різдво не можна святкувати разом з москалями, а 8 березня можна? Хто пояснить?
О!!! Первый пошел. Не останавливайтесь.
1 22
Робот Вертер 27 февраля в 19:55
Ответ дляБезпринципова
О!!! Первый пошел. Не останавливайтесь.
Так объясните
Безпринципова 27 февраля в 19:56
Ответ дляРобот Вертер
Так объясните
Не,не. Я читатель. С попкорном.
Анонім Секретар 27 февраля в 19:56
Мені все одно як заведено у когось в сім’ї, я квіти не люблю , а ось більш коштовні подаруночки полюбляю, тому ми поздоровляємо один одного словами, а подаруночки я купую собі окремо
автор АнтиТанкист 27 февраля в 19:56
Ответ дляБезпринципова
Не сбивайте с настроек. Нормально.
Так, в мене вже весняні налаштування, хочу сонця, квітів, вихідний день та гарний настрій. Хочу як раніше за мирних часів, щоб напередодні багато гарно вдягнених жінок із зачісками та макіяжем, багато чоловіків із пакунками та букетами і всі щасливі, що скорочений день і завтра додатковий вихідний.
Робот Вертер 27 февраля в 19:57
Свято єдності з москалями )
автор АнтиТанкист 27 февраля в 19:57
Ответ дляКава з адреналіном
Виховательок вітаємо, значить свято 🤪
Садочки працюють? Чула що у нас в Дніпрі потрохи відкривають, але не всі і лише до обіду. Але хоч так
Мао_Мяо 27 февраля в 19:58
8 березня в німеччині багато років тому назад пройшла маніфестація проституток на чолі із кларою цеткін.
зі святом 🤷🏻‍♀️🤡
dulenok 27 февраля в 19:58
Для меня и моей семьи праздник....на других фиолетово
А я кумедна 27 февраля в 19:58
Для меня это обычный день. Не знаю почему, но нет какого то внутри восторга. Вот день Татьяны для меня это праздник всем праздникам 😂
Робот Вертер 27 февраля в 19:58
Ответ дляМао_Мяо
8 березня в німеччині багато років тому назад пройшла маніфестація проституток на чолі із кларою цеткін.
зі святом 🤷🏻‍♀️🤡
Чому багато років тому? Кожного року виходять, і у Австрії також. Зроблю фото і розміщу тут )
1 5 1
автор АнтиТанкист 27 февраля в 19:58
Ответ дляПодругаМужа
Колись мені на це свято в третьому класі один хлопчик подарував фломастери Етюд 6 кольорів ))
А ще один заварник в чай сеточка))
А третій зошити в клітинку і заколку
😁😁
Дівчата в класі влаштували мені бойкот )))
А їм ніхто нічого не подарував? 😱
Мао_Мяо 27 февраля в 19:58
Ответ дляРобот Вертер
Не розумію. Різдво не можна святкувати разом з москалями, а 8 березня можна? Хто пояснить?
а відколи 8 березня москальське свято? може треба шось трошки почитати про історію свята?
Безпринципова 27 февраля в 19:59
Ответ дляМао_Мяо
8 березня в німеччині багато років тому назад пройшла маніфестація проституток на чолі із кларою цеткін.
зі святом 🤷🏻‍♀️🤡
И где теперь Германия и где мы.
Мао_Мяо 27 февраля в 19:59
Ответ дляРобот Вертер
Чому багато років тому? Кожного року виходять, і у Австрії також. Зроблю фото і розміщу тут )
багато років тому - від коли це взяло початок.
Холодная каша 27 февраля в 20:00
международный! женский день) да, праздновали, празднуем и будем праздновать) мужчин поздравляем 14 октября)
Робот Вертер 27 февраля в 20:00
Ответ дляМао_Мяо
а відколи 8 березня москальське свято? може треба шось трошки почитати про історію свята?
З того самого моменту, як і 7 січня москальське. Логіка та сама (точніше, немає жодної логіки) )))
4 10
Miss Lisi4ka 27 февраля в 20:00
Празднуйте и ложите на чужое мнение)
Мао_Мяо 27 февраля в 20:00
Ответ дляРобот Вертер
З того самого моменту, як і 7 січня москальське. Логіка та сама (точніше, немає жодної логіки) )))
змішались люди коні свято
Безпринципова 27 февраля в 20:00
Ответ дляХолодная каша
международный! женский день) да, праздновали, празднуем и будем праздновать) мужчин поздравляем 14 октября)
Так вроде ж на 1 октября перенесли. Или не то?
Робот Вертер 27 февраля в 20:01
8 марта осталось государственным праздником для многих постсоветских стран. В основном для этого дня предусмотрен государственный выходной.

Ангола;
Азербайджан;
Армения;
Афганистан;
Беларусь;
Буркина-Фасо;
Вьетнам;
Гвинея-Бисау;
Грузия;
Замбия;
Казахстан;
Камбоджа;
Кыргызстан;
Куба;
Лаос;
Молдова;
Монголия;
Россия;
Таджикистан;
Туркменистан;
Уганда;
Узбекистан;
Украина;
Эритрея.

Класна компанія )