АнтиТанкист• 27 февраля 2024

8 березня, свято чи ні?

Добре чи погано, що в родині є традиція святкувати цей день, вітати жінок та дівчат подарунками та квітами? Як у вас в родині, як було у ваших батьків, бабусь-дідусів?
Якщо вважаєте, що не варто вітати жінок, то скажіть, будь ласка, чому саме так вважаєте.
Результат:
вже голосів: 208
171 (82.21%) Гарне свято
36 (17.31%) Не варто вітати
1 (0.48%) Жаба давить
Безпринципова• 27 февраля 2024
Я за попкорном.
Скоро_вчера• 27 февраля 2024
Рановато тема для срача
Безпринципова• 27 февраля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Рановато тема для срача
Не сбивайте с настроек. Нормально.
Царевна в уггах• 27 февраля 2024
Для мене свято буде коли пуйло здохне
Кава з адреналіном• 27 февраля 2024
Виховательок вітаємо, значить свято 🤪
Скоро_вчера• 27 февраля 2024
А вообще праздник хороший!
ПодругаМужа• 27 февраля 2024
Колись мені на це свято в третьому класі один хлопчик подарував фломастери Етюд 6 кольорів ))
А ще один заварник в чай сеточка))
А третій зошити в клітинку і заколку
😁😁
Дівчата в класі влаштували мені бойкот )))
Робот Вертер• 27 февраля 2024
Не розумію. Різдво не можна святкувати разом з москалями, а 8 березня можна? Хто пояснить?
Безпринципова• 27 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
А ще один заварник в чай сеточка))
А третій зошити в клітинку і заколку
😁😁
А могли и темную устроить. Так что легко отделались за такие то багатсва.
Безпринципова• 27 февраля 2024
Ответ дляРобот Вертер
О!!! Первый пошел. Не останавливайтесь.
Робот Вертер• 27 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
О!!! Первый пошел. Не останавливайтесь.
Так объясните
Безпринципова• 27 февраля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Так объясните
Не,не. Я читатель. С попкорном.
Анонім Секретар• 27 февраля 2024
Мені все одно як заведено у когось в сім’ї, я квіти не люблю , а ось більш коштовні подаруночки полюбляю, тому ми поздоровляємо один одного словами, а подаруночки я купую собі окремо
автор АнтиТанкист • 27 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Не сбивайте с настроек. Нормально.
Так, в мене вже весняні налаштування, хочу сонця, квітів, вихідний день та гарний настрій. Хочу як раніше за мирних часів, щоб напередодні багато гарно вдягнених жінок із зачісками та макіяжем, багато чоловіків із пакунками та букетами і всі щасливі, що скорочений день і завтра додатковий вихідний.
Робот Вертер• 27 февраля 2024
Свято єдності з москалями )
автор АнтиТанкист • 27 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Виховательок вітаємо, значить свято 🤪
Садочки працюють? Чула що у нас в Дніпрі потрохи відкривають, але не всі і лише до обіду. Але хоч так
Мао_Мяо• 27 февраля 2024
8 березня в німеччині багато років тому назад пройшла маніфестація проституток на чолі із кларою цеткін.
зі святом 🤷🏻‍♀️🤡
dulenok• 27 февраля 2024
Для меня и моей семьи праздник....на других фиолетово
А я кумедна• 27 февраля 2024
Для меня это обычный день. Не знаю почему, но нет какого то внутри восторга. Вот день Татьяны для меня это праздник всем праздникам 😂
Робот Вертер• 27 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
зі святом 🤷🏻‍♀️🤡
Чому багато років тому? Кожного року виходять, і у Австрії також. Зроблю фото і розміщу тут )
автор АнтиТанкист • 27 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
А ще один заварник в чай сеточка))
А третій зошити в клітинку і заколку
😁😁
А їм ніхто нічого не подарував? 😱
Мао_Мяо• 27 февраля 2024
Ответ дляРобот Вертер
а відколи 8 березня москальське свято? може треба шось трошки почитати про історію свята?
Безпринципова• 27 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
зі святом 🤷🏻‍♀️🤡
И где теперь Германия и где мы.
Мао_Мяо• 27 февраля 2024
Ответ дляРобот Вертер
багато років тому - від коли це взяло початок.
Холодная каша• 27 февраля 2024
международный! женский день) да, праздновали, празднуем и будем праздновать) мужчин поздравляем 14 октября)
Робот Вертер• 27 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
З того самого моменту, як і 7 січня москальське. Логіка та сама (точніше, немає жодної логіки) )))
Miss Lisi4ka• 27 февраля 2024
Празднуйте и ложите на чужое мнение)
Мао_Мяо• 27 февраля 2024
Ответ дляРобот Вертер
змішались люди коні свято
Безпринципова• 27 февраля 2024
Ответ дляХолодная каша
Так вроде ж на 1 октября перенесли. Или не то?
Робот Вертер• 27 февраля 2024
8 марта осталось государственным праздником для многих постсоветских стран. В основном для этого дня предусмотрен государственный выходной.

Ангола;
Азербайджан;
Армения;
Афганистан;
Беларусь;
Буркина-Фасо;
Вьетнам;
Гвинея-Бисау;
Грузия;
Замбия;
Казахстан;
Камбоджа;
Кыргызстан;
Куба;
Лаос;
Молдова;
Монголия;
Россия;
Таджикистан;
Туркменистан;
Уганда;
Узбекистан;
Украина;
Эритрея.

Класна компанія )