PORKA• 28 февраля 2024

У кого преддиабет,что едите на завтрак и обед?

Что чаще всего? Что вводить в привычку? Спасибо
Задолбулька• 28 февраля 2024
Интересуюсь этой темой. Инсулин резистентностью? Преддиабет 2й тип?

автор PORKA • 28 февраля 2024
Ответ дляЗадолбулька
Да, показатели 6-6.2. Собираюсь взяться за себя
Гостра на язик• 28 февраля 2024
Ответ дляPORKA
У мене показники нижчі, але вже взялася за себе, бо в родині є цукровий діабет. Сніданок яйця з овочами. Обід мʼясо/риба відварна, овочі. Вечеря великий салат з купою зелені та білком( яйце, тунець або курка)
Гостра на язик• 28 февраля 2024
Частіше за все саме білок та овочі. Вуглеводи ( хліб, мучне, солодке, крупи, картоплю, рис, макарони, фрукти) виключила повністю. Лише часом дозволяю собі яблуко
Весела бджілка• 28 февраля 2024
Дуже часто вживайте лохину та чорницю, ці ягоди дуже знижують та довго тримають нормальну глюкозу. Також топінамбур (практично кожен день у нас в салатах присутній), але він слабкіший по дії. У чоловіка 10 років діабет, злізли з цукру 25 без інсуліну! Було важко, лікарі скептично відносились до лікування виключно пігулками та дієтами, але все вийшло. Морозилка постійно забита ягодами. Також можна відвар сушених чорниць пити.
Тріль!• 28 февраля 2024
Все ем и Глюкофаж лонг пью. За одно худею, вроде это должно помочь.
автор PORKA • 28 февраля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Большое вам спасибо за ценную информацию

автор PORKA • 28 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Дякую, зрозуміла! А як цукор,вага? Мабуть схудли на такому раціоні?
автор PORKA • 28 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Дякую вам! Самопочуття змінилось на краще?
Гостра на язик• 28 февраля 2024
Ответ дляPORKA
Небагато всього лише 5 кг за півтора місяці. Ще я пью глюкофаж. Прописав ендокринолог.
Гостра на язик• 28 февраля 2024
Ответ дляPORKA
Поки зарано говорити, інсулінорезистентність прийшла не миттєво, отже за пʼять тижнів нікуди не дінеться. Але індекс нома нормалізувався. Був 3 став 2,2