L-i-s-a-92af• 01 марта 2024

Німеччина знайшла фальшивих «біженців з України»

Німеччина розпочала масштабні перевірки фальшивих «біженців з України» – Welt

Федеральне відомство у справах міграції та біженців розглядає понад 5600 випадків, коли люди з українським паспортом могли неправомірно отримати соціальні виплати в Німеччині. Як пише видання, йдеться про людей із нещодавно виданими українськими паспортами, але вони розмовляли лише угорською мовою та могли мати подвійне громадянство. Тому й виникли сумніви щодо їх справжньої країни походження та легальності набуття статусу біженця.

«Як громадяни ЄС, угорці не мають права на соціальні виплати, такі як соціальна допомога в Німеччині. Українці ж отримують тимчасовий захист і пільги через російсько-загарбницьку війну», – пише видання.
автор L-i-s-a-92af • 01 марта 2024
Ответ дляСланочка
Вони тут сімʼями і з чоловіками. Вони і справді не говорять не російською не українською а паспорти українські мають. В нашому місті такі є. Не знаю як вони взагалі таке покрутили
Через українські ’ паспортні столи’
coch100• 01 марта 2024
Ответ дляOksiz
Как румыны в Украине получили украинский паспорт - еще и настоящий????
Как украинцам выдавали паспорта Венгрии, не помните?
автор L-i-s-a-92af • 01 марта 2024
Ответ дляOksiz
И ни у кого не возникло вопроса как румыны получили гражданство Украины во время войны
Це і є головне питання цієї теми.
Тільки ображені,чи рашаботи,як завжди,перекрутили зміст теми.
Filomena• 01 марта 2024
Ответ дляcoch100
Я думаю, что было наоборот. Украинцы получили венгерский паспорта давным давно и имели 2е гражданство, это не секрет.
Там написано про «нещодавно видані паспорти».
Якось так.
Хоча власне це вони мали контролювати хто там у них допомогу отримує.
Як Україна може на це вплинути?
автор L-i-s-a-92af • 01 марта 2024
Ответ дляFilomena
ЗСУ не базуються в орендованих квартирах. Не наводьте тінь на плетінь.
Завтра прилетить і скажуть що там ЗСУ сиділи. Потрібно думати що писати.
Ок,не буду уточнювати,але була в шоці,коли дізналася,що халупу в Краматорську здають дорожче,чим квартиру з ремонтом в Черкасах.
автор L-i-s-a-92af • 01 марта 2024
Ответ дляcoch100
Може й так.Вони етнічні угорці,чи роми,але зареєстровані на території України.
В будь- якому разі,громадяни ЄС не мають права отримувати статус чи прихисток за програмою тимчасового захисту в ЄС.
Oksiz• 01 марта 2024
Ответ дляFilomena
Якось так.
Як Україна може на це вплинути?
Может Овирам за взятки не выдавать украинские паспорта во время войны гражданам других стран??????? Я бы на месте немцев ещё бы и к украинским властям обратилась с вопросом- WRF????
yuyarosh• 01 марта 2024
Ответ дляSNOOPY
Все, що не зроблять росіяни, українці зроблять самі - один одного повбивають:-).
Я зрозуміла за ці 2 роки лише те, що не варто в цьому контексті думати і шукати виправдання чи мотиви інших люде. По-перше,я в багатьох дуже розчарувалася. Особливо у великих ’патріотах’, які (чоловіки) за липовими довідками повиїжджали до дружин, ’возз´єдналися’ і тепер живуть в Люксембурзі, Лондоні і Баден-Бадені. Причому, вони свідомо виїжджали до ’половин’ з дітьми-біженців, тікали. Спочатку мене бісило це страшно. Потім зрозуміла, що частково і на чоловіка свого злюся, бо він дуже принциповий. Патріот без лапок. То чим я тоді краща за тих бігунів?:) Заспокоїлася.

По-друге, також підбішували ’яжемами’ з відносно безпечних регіонів. Теж довго думала, чому я так реагую на них. Зрозуміла, що частково через те, що вони так легко покидали те хороше, що було тут. А я - не змогла. Особилво чоловіка. Справді коханого і хорошого тата моїх дітей.
А потім якось ствло всеодно на всіх тих людей:). Кожного з нас своє знайде. Якби ці всі ’хитропопі’ зараз залишилися в Україні, то хорошого теж було б небагато від них. Тому - ’коту котяче’. Хай всі будуть щасливі там, де вони є. І хай після війни теж так залишається:-)))
Якщо це ваш вибір був, то чому ви мали біситися від вчинків інших, замість того що б гордитися чоловіком? «Дуже» сподобалось слово яжемамки з ВІДНОСНО безпечних регіонів. Подивіться де Чортків, наприклад, на карті. Там був прильот, були люди посічені склом від вікон, трусануло добряче. Чи Львів, там мало дітей постраждало? То ті матеря не мають виізжати, що б таких як ви не бісити? Замість того, що б займатись своєю родиною, любити своїх дітей і чоловіка то то людина біситься ! Не хотіла відписувати нікому, але це просто ДНО.
Munschaez• 01 марта 2024
Ответ дляSoufit
Можна детальніше про нові документи? Особливо, чим їм допоміг новий закордонний паспорт.
По параграфу оформиться помог. Немцы ж не думали, что кое-кто будет слишком хитро*опым.
Kittu2008• 01 марта 2024
Ответ дляКонфет04ка
фальшивых беженцев со знанием украинского не планируют находить? каждого второго корни, приехал/а из разбитого вщент тернополя, Хмельницкого, львова, франыка, Черновцов.
Но они с территории Украины. За свой счёт могут находиться, где угодно
СоняРомашка• 01 марта 2024
Ответ дляmax2013
А це як німці будуть визначати перспективні території? Чим керуватися?
А по темі - навіщо їм це робити? Чим вони аргументують,що з івано-франківська не будуть платити, а з Харкова будуть?
Не вони самі приймають рішення про підтримку українців.
Дуже просто,спостерігачі ОБСЕ інформують,що і як по регіонах.
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляKittu2008
именно. за свои деньги любой каприз. но они ж за чужие хотят.
yuyarosh• 01 марта 2024
Ответ дляСоняРомашка
І на картах будуть гадати куда ракета попаде наступного разу, чи будуть у рашки питати ? І що скажуть таким людям як наприклад випадок у Вінниці? Коли мама дитину привезла в « безпечніший» регіон і дитина загинула.
SNOOPY• 01 марта 2024
Ответ дляyuyarosh
вже не бісять. вже пропрацювала. читали уважно?:-)
Еленка14• 01 марта 2024
Ответ дляOllka
А как точно узнать?
Пример: девушка с детьми и пропиской Львовской обл, а реально жила в Бахмуте у мужа. Прописка старая у родителей, где живут родители и 10 братьев сестер в старом домике. А свекровь у себя в Бахмуте прописать отказалась.
І такий кожен другий біженець?
po_li_na-49a8• 01 марта 2024
Ответ дляКонфет04ка
ракета летит куда угодно и когда угодно в Украине. во Львов прилетало не раз и люди гибли например, Если завтра прилетит в Тернополь - вы будете ответственна за гибель этих людей и за разделение украинцев.
Вообще вы тут давно распространяете с этой милой аватаркой мужские и грубые выпады и сплошь топите за росию и используете росийские нарративы, похоже на фсшника
po_li_na-49a8• 01 марта 2024
Ответ дляКузякин
Мне тоже интересно.
Некоторые из сурового Мукачевского котла уже 2 года сидят в Германии.
А из Донецкой области вынуждены ехать и жить в сарае, так как суровых мукачевских беженцев не сдвинешь с занятого жилья
в каком сарае кто живет, где жилье занято?

это нарратив русни, а вы тут тоже на форуме этим занимаетесь, рублевая работа она такая
po_li_na-49a8• 01 марта 2024
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
yuyarosh• 01 марта 2024
Ответ дляSNOOPY
ну і ви прочитайте, це у минулому часі написано. Я не зрозумію як це можна « біситися» від того, що якась мама з дитиною виїхала з Украіни та й ще з ВІДНОСНО безпечних регіонів. Як буде десь прильот як можна потім людям в очі дивитись?? «Втішити» тим, як вище ще одна «розумна» написала, що в аваріях більше гинуть не переживайте.
Кузякин• 01 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Еленка14• 01 марта 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Вкотре скажу непопулярне.
Закарпаття - такий регіон, де є села, в яких місцеві люди не розмовляють українською. І ніколи не розмовляли. Весь вік при цьому живучи в Україні і будучи її громадянами. Не липовими, а справжніми. Не питайте, як їм це вдавалось (бо ж школа і т.д.), але факт є факт. І таких громадян не так вже й мало.
Зазвичай у цих жителів подвійне громадянство. Ми коли відпочивали у таких в готелі, то вони мали два паспорти: Угорщини та України (це вони нам про це казали, звісно ж, ми не перевіряли). Їх діти отримували безкоштовну ВО в Угорщині, вони туди їздили за медичними послугами. То чоловік розмовляв на суміші русько-україській, а жінка, яка теж ’тут’ народилася і прожила, розмовляла погано.
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
я, так понимаю, на смену заступили?

частные случаи хороши для новостей, но непригодны для понимания общей картины.

у донора есть некий ресурс, выделяемый как помощь реципиентам. если реципиентов в существующих условиях больше, чем возможности донора, то эти самые условия выделения нужно менять. самый очевидный критерий в нашем случае - это место жительства, т.к. качество жизни в прифронтовых регионах, не говоря уже о тех территориях, которые за линией фронта, кардинально отличается от качества жизни в центральной части страны, не говоря уже о западной.
с вероятностью погибнуть, пострадать, потерять имущество та же ситуация. но для немцев человек из орехова, бахмута или северодонецка имеет те же преференции, что и человек из львова, тернополя или черновцов, а именно по принципу ’кто первый стал, того и тапки’. и это удивительно.

это базовые логические цепочки, без кремлевских нарративов и грубых выпадов.

это базовые логические цепочки.
ira84• 01 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Я вам дам денег, а вы пойдите купите в моём магазине что нибудь. Вот это прибыль у меня будет. Лопатой буду грести.
Я була в Польщі.Зараз повернулася. Допомоги там майже немає, а та що є мінімальна, її вистачає на тиждень- півтора на їжу.До того ж надають її поляки не з власного бюджета, а на виділені кошти ЄС.Працювати ти можеш, але платять за ту ж роботу менше,ніж місцевим.Зарплатні вистачає лише на аренду. Харчувалися за кошти чоловіка,переслані з України.Тобто всі гроші надані ЄС +зароблені там+кошти з Украіни залишалися в Польщі.Не потрібно пояснювати скільки з українців деруть за аренду.То ж чому ви вважаєте, що їм це не вигідно?
Vitamina1407• 01 марта 2024
Ответ дляКонфет04ка
А що вас так тригерить? Вам не дають допомогу чи ви переживаєте що на всіх не вистачить?
ТА7НЯ7• 01 марта 2024
Ответ дляКонфет04ка
вы что....они тоже бояться, вдруг прилетит..
Juliana R• 01 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Так львів´ян на виплатах далеко не 24 родини. І це не знецінення, це маніпуляція.
Мова про те що у Львів долетають ракети і гинуть люди.
Так що виїхати мають права.
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляVitamina1407
не триггерит ни разу, я не являюсь донором немецкого бюджета.я живу, работаю, плачу налоги в своей стране, в отличие от бегунков. на помощь не претендую.
Soufit• 01 марта 2024
Ответ дляJENYABEST
Сейчас все любят говорит про национальную идентичность видимо у украинцев она такая ...увы ....
Якщо ви відносите себе до числа українців, то й ви така сама, просто у вас можливості не було так вчинити))
Якщо не відносите - то яке ваша справа, що роблять українці в себе дома.
Третього варіанту нема 😄
Вероника-2014• 01 марта 2024
Ответ дляOllka
А как точно узнать?
И тут свекровь виновата
_Злата Ibra_• 01 марта 2024
Ответ дляКонфет04ка
В стране война, не имеют права. То что туда почти не прилетает их не интересует, мне так сказали. Если что я из Харькова