04 марта в 21:02

Чи можна їздити з Німеччини до України?

Цікавить, чи можна за весь цей час з лютого 2022 тим, хто оформлений біженцем в Німеччині їздити до України? Якщо так, то як часто і на скільки довго? Знайома виїхала з дітьми ще в лютому 2022, чоловік лишився в Україні. І вона жодного разу не приїздила, типу не можна. Хоча постійно їздить відпочивати по Європі з подружками, іноді навіть без дітей. Розумію, що не моя справа, але цікаво
5 4
Просто я 04 марта в 21:05
Ну что сказать. Жаль, очень жаль, что тема без анонимов.
1 6
автор Villanel 04 марта в 21:06
Ответ для Просто я
Ну что сказать. Жаль, очень жаль, что тема без анонимов.
Чого?
Сланочка 04 марта в 21:06
Звісно що можна. Три тижні на рік.
автор Villanel 04 марта в 21:06
Ответ дляСланочка
Звісно що можна. Три тижні на рік.
За межі Німеччини чи саме в Україну?
Просто я 04 марта в 21:07
Ответ дляVillanel
Чого?
Тогда б вы услышали б много интересного и поучительного.
1 2
Сланочка 04 марта в 21:07
Ответ дляVillanel
За межі Німеччини чи саме в Україну?
За межі Євросоюзу
fakruna 04 марта в 21:17
Моя знакомая ездит на каждые каникулы ребенка+ летом на 2 месяца...не знаю как у нее так получается...выплаты и жилье бесплатно имеет...
Khmelnichanka 04 марта в 21:33
Залежить від того, яка в знайомоі посвідка на проживання. Якщо пластикова картка або вклейка в паспорт, то можна їздити. Якщо зелений документ»фікціонбішайнінунг»- тоді ні. Він зазвичай вважається перехідним моментгм, поки виготовляють пластик, і тим, кому пощастило, - його швидко змінюють на « ауфенхасиітель». Але. Я, наприклад, більше року жила з « фікціоном», мені цого безкінечно продовжували, і все. Тобто, пластику не було довго. Весь той час я не мала права вивзду з Німеччини. Ну, і ще такий момент. Може, знайома оформлена не за 24 параграіом, а як Asyl? Тоді там теж можуть бути нюанси….
fakruna 04 марта в 21:56
Ответ дляKhmelnichanka
Залежить від того, яка в знайомоі посвідка на проживання. Якщо пластикова картка або вклейка в паспорт, то можна їздити. Якщо зелений документ»фікціонбішайнінунг»- тоді ні. Він зазвичай вважається перехідним моментгм, поки виготовляють пластик, і тим, кому пощастило, - його швидко змінюють на « ауфенхасиітель». Але. Я, наприклад, більше року жила з « фікціоном», мені цого безкінечно продовжували, і все. Тобто, пластику не було довго. Весь той час я не мала права вивзду з Німеччини. Ну, і ще такий момент. Може, знайома оформлена не за 24 параграіом, а як Asyl? Тоді там теж можуть бути нюанси….
А может такое быть, что для поездки в Украину надо виза? Что то мне ещё одна знакомая начала втирать, что ждёт визу чтоб приехать летом ..какая то ерунда мне кажется?
Khmelnichanka 04 марта в 21:59
Ответ дляfakruna
А может такое быть, что для поездки в Украину надо виза? Что то мне ещё одна знакомая начала втирать, что ждёт визу чтоб приехать летом ..какая то ерунда мне кажется?
Ерунда таки ))))).
Но иногда визой наши называют пластиковый ВНЖ )))).
Визы, насколько знаю , в Чехии. Но это не виза в обычном понимании. То есть, там при врменнной защите дают документ, называющийся визой.
В Германии - нет.
fakruna 04 марта в 22:00
Ну она уже один раз ездила в Украину...значит пластик есть у нее..