Сьогодні вночі був землетрус з епіцентром на Полтавщині (Решетилівка). Був і гул і трусило. Ось мені цікаво, якщо раніше Полтавщину могло трусити як відголосками від землетрусів в сейсмічноактивних регіонах, то якого зараз епіцентр на Полтавщині? І якщо це реально від видобутку природного газу, то скільки ж порожнин там потрібно було наробити цим кротам олігархам, щоб трухануло на 3,6 балів?
І саме головне, якщо накопають ще більше, і буде землетрус піж 5 балів, то будуть падати вже будинки (бо у нас і недотримання норм будівництва є і перебудови з знесенням несучих стін, що даж нестійкі будинки зараз)!!!
Як вам це?
Результат:
вже голосів:
16 (41.03%)
А таке буває на Полтавщині
13 (33.33%)
Мені по цимбалах землетрус цей
10 (25.64%)
Ти брешеш
_Твоя_подруга• 01 марта 2024
Не страдайте ерундой. Добыча газа здесь ни при чем. В Турции в землетрясении тоже добыча газа виновата? В мексике Акапулько землетрясение стерло с лица земли ...
Krasotka-d9fd• 01 марта 2024
Так на Решетилівці завжди землетруси. Там якась сейсмологічна точка.
Ось було в прошлому році - я в Києві проснулась від поштовху. Клянусь, труснуло будинок, я на ранок в інтернеті знайшла лише що були поштовхи в Решетилівці.
Бессмертный пони• 01 марта 2024
Ответ дляir.zhuck
мої батьки живуть в Кременчуці на 8-му поверху багатоповерхівки.
відчули.
В Полтаве на 3 этаже ничего не почувствовала .
_Твоя_подруга• 01 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Акапулько - ураган
Нет. Там было землетрясение. В мексике в последнее время они стали чаще и сильнее
Бессмертный пони• 01 марта 2024
Ответ дляLyudaT
А як же ж, 90 км від Решетилівки до Кременчука і люди відчули і гул(!!!) і трусило їх... Я живу в 30 км ні гула, ні тряски
А до Полтавы по прямой 34 км , никто ничего не почувствовал )))
Дисней_Кребо• 01 марта 2024
Ответ для_Твоя_подруга
є замлетруси від руху тектонічних плит ( наприклад, як в Туреччині).
а іншої причини. саме в Решитилівці і під Полтавою таких плит , як в Туреччині чи в Карпатах чи Мексиці немає.
_Твоя_подруга• 01 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Что является причиной в Мексике и Турции- мы тоже не знаем. Но землетрясение- это точно не повод истерить из-за добычи газа
Дисней_Кребо• 01 марта 2024
Ответ для_Твоя_подруга
з сайту новин коментар експерта.....Він додає, що землетруси відбуваються внаслідок руху тектонічних плит, а Полтавщина лежить на стику Українського кристалічного щита та Дніпровсько-Донецької впадини, тому землетруси на цій території були раніше, є і, на жаль, будуть у майбутньому. Якісь із них можуть відчуватися людьми, а якісь ні, бо мають середню енергетику......
що стосується Туреччини і Мексики. то там континентальні плити стикаються між собою, тому їх рух значно сільніший і при зустрічному русі - значні землетруси. Проста географія. Шкільна програма.
Ответ дляKrasotka-d9fd
пробачте, якщо у вас є точніша інформація про сейсмічно активну точку в Решетилівці, то напишіть, будь ласка.
Ответ для_Твоя_подруга
звісно що землетруси не з одної причини відбуваються.
причина землетрусу у Тірції інша!!!
Ответ дляLyudaT
певно ви міцно спите!
у мене донька під обстріли в Києві і спрацьовану сигналку в атомобілях спить і не прокидається.
а я прокидаюсь і заснути не можу і все то чую.
це ж вночі було між 2 і 3 ночі. тому багато хто міцно спавввввв....
Ответ дляir.zhuck
Ну это не первый раз землетрясение в Полтавской области.
Лет 8 назад была в Гадяче.
5й этаж шатало нехило.
Тогда вроде как эпицентр был в Кременчуге
Лет 8 назад была в Гадяче.
5й этаж шатало нехило.
Ответ дляir.zhuck
певно ви міцно спите!
Просто є такі люди, які можуть себе впевнити у всьому, навіть що чули гул в 90 км від епіцентру землетрусу магнітудою менше 4 балів.
Ответ дляLyudaT
є люди з різними здібностями.
є ті хто розріняють всі нюанси у запахах і тому парфюмери чи смаках і тому шеф-кухарі, а є звічайні покупці парфунів чи страв.
аналогічно і з цим!
є більш чутливі люди, а є менш чутливі.
наприклад, ви можете повірити, що якщо у мене смартфон в кармані (яким би зручним і якісним не був би карман чи поза чи смартфон) через 5 хвилин в мене починає пекти і поколювати тіло під смартфоном!? а більшість народу взагалі не відчуває....
аналогічно і з цим!
є більш чутливі люди, а є менш чутливі.
Ответ дляir.zhuck
є люди з різними здібностями.
аналогічно і з цим!
є більш чутливі люди, а є менш чутливі.
аналогічно і з цим!
є більш чутливі люди, а є менш чутливі.
Угу... все зрозуміло)