Кудесница_с_пургеном• 01 марта 2024
Потрібна коктейльна сукня для заходу в ресторані
Порадьте для молодої дівчини, сайти, інсташопи де подивитися гарні сукні, бюджет до 4 тис грн)
Кудесница_с_пургеном
• 01 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Fashionista
Я покупала себе такую
Гарна жаль хс немає
Мамина квіточка• 01 марта 2024
Ответ дляЩебетуха
Та хоть НМ, Зара, C&A.
В нас немає C&A тільки в секонд речі цієї фірми можна знайти
Мамина квіточка• 01 марта 2024
Магазин’ всі свої ’ в Києві ,в них є сайт,я там колись сукні також купувала
Просто красавица• 01 марта 2024
На xs можна прикольне в секогді глянути, але треба час приділити
Anastas_32• 01 марта 2024
У меня есть несколько надетых один раз. Есть даже новые с бирками. Я xs. Напишите, может договоримся