Десь так, але...• 01 марта 2024
NFC оплата з телефону - не показує карту після оплати
Купила новий телефон, встановила гугл пей - при оплаті на екрані телефона не зʼявляється зображення моєї картки, як було в попередньому телефоні.
Просто звуковий сигнал і все.
Хто знає, як це можна виправити? в настройках додатка все обшукала, не знайшла...
Фото для прикладу як було раніше - а зараз нема картки на екрані..
Просто звуковий сигнал і все.
А шо сталося?• 01 марта 2024
Ну так їх треба заново підтягнути на новий телефон. По суті ви не розрахуєтесь так, як що не видно карти
Десь так, але...
• 01 марта 2024
Ответ для100pudov
Так включити треба ,нажать на значок NFC
я вже розраховувалася ним в магазині, і всі рази карти не видно після оплати, просто звуковий сигнал на телефоні про зняття коштів і все
В шоколаде• 01 марта 2024
Опустите шторку и поддержите значок nfc, там выскочат настройки и там есть пунк - блокировать уведомления
Зубная фея• 01 марта 2024
Ответ дляА шо сталося?
в мене карти не видно, розраховуюсь спокійно. головне, щоб було включено NFC і розблокований телефон
А шо сталося?• 01 марта 2024
Ответ дляЗубная фея
А якщо їх 5 у мене, мені потрібно вибрати , якою розраховуватись. Не знаю, як може бути не видно.
Зубная фея• 01 марта 2024
Ответ дляА шо сталося?
і всі до гугл пей прив’язані? в мене прив’язана одна Приватбанку, досить так, як написала. Є польська карта . щоб нею розрахуватись аналогічно, треба відкрити додаток
Десь так, але...
• 01 марта 2024
Ответ дляВ шоколаде
увімкнені всі + є доступ до всіх дозволів...
Помаранчова душа• 01 марта 2024
у вас зверху де шторка, є нфс, а є гаманець
от якщо зайти в гаманець, там видно всі картки, а увімкнений нфс платить картою що встановлена по замовчуванню (якщо у вас їх декілька)
В шоколаде• 01 марта 2024
Ответ дляДесь так, але...
Перегрузите телефон
Байрактара• 01 марта 2024
Гаманець
там натискаєте на своє фото в верхньому правому куті
вибираєте Налаштування додатка Гаманець
прокручуєте в самий низ і включаєте ’Анімація після успішної транзакції’
наче так
вибираєте Налаштування додатка Гаманець
наче так