Я_не_аноним_100%• 01 марта 2024
Кого питання зп турбувало ось вам зп Дніпрян
На порадниці відразу б спитали а чому немає варіанта більше 100тис😁
Пошаманю• 01 марта 2024
Ответ дляСлава Українi
Так же, как и в Киеве 🤷
Та де ці зп 10 тис???????
Я з декрету вийшла змінивши кардинально сферу діяльності і сходу 20.
І це я пройшла 1!!! співбесіду на єдиний варіант поруч з домом, бо дитині 2,7 в садочку не повний день.
Обирала робота.юа і є варіант задати свою адресу і проставити поруч. А якби гнадась за грошима, то і 40 можна але там до 17 не попрацюєш.
Пошаманю• 01 марта 2024
Ответ дляНі грама
И что это доказывает?
Що ніщеброди активно сидять і голосують в телеграм, а бізнесмени - ні.
Слава Українi• 01 марта 2024
Ответ дляПошаманю
Та де ці зп 10 тис???????
Это где такие ЗП сейчас?
66сезон666серия• 01 марта 2024
Ответ дляПошаманю
Та де ці зп 10 тис???????
Які зарплатня у вихователів Вашої дитини?