01 марта в 20:28

Постійно хвилювання по роботі вдома...

Дівчатка,пішла на нову роботу і постійно вдома "прокручую" чи все правильно зробила,чи не помилилась,накручую себе,тривога,переживання....порадьте як навчитись не тривожитись за це,як опанувати себе,як гнати ці думки подалі....підтримайте,будь ласка!)
Like-995b 01 марта в 20:30
Это нормально
автор 90x60x90 01 марта в 20:31
Ответ дляLike-995b
Это нормально
Та не нормально,не можу вдома ні на що зосередитись,аж моментами головокружіння йде(((((
Фрекен бок 01 марта в 20:33
Подумайте про те, що це чужий бізнес. Нехай власник за нього і хвилюється. Ви відпрацювали свій час, виконали обов´язки, а далі відпочивайте, вчіться. Начальник про Вас раптом що не подумає. І взагалі ніхто про Вас, крім самої себе, не потурбується.
Like-995b 01 марта в 20:35
Ответ для90x60x90
Та не нормально,не можу вдома ні на що зосередитись,аж моментами головокружіння йде(((((
Пройдет немного времени и устаканится
КондуктЕр тролейбуса 01 марта в 20:36
Можно так: зробили щось на роботі і для себе подумки відмітили, тут все ок, я все правильно зробила, іду далі, і так поступово тревожитися вдома не буде причини. Ви зробили, запам´ятали, що все правильно.
Це як виходячи з дому запам´ятати, що світло, газ, праска вимкнені.
Фрекен бок 01 марта в 20:37
І навіть, якщо щось неправильно, то що? Кінець світу чи що? Що може бути найгіршого? Звільнять? Вас часто за провтики звільняли? А якщо і звільнять, знайдете нову роботу. Все буде гаразд. Життя одне, п´ятниця, весна прийшла, вмикайте фільм і кайфуйте. У понеділок будете про роботу на роботі думати.
автор 90x60x90 01 марта в 20:38
Ответ дляФрекен бок
Подумайте про те, що це чужий бізнес. Нехай власник за нього і хвилюється. Ви відпрацювали свій час, виконали обов´язки, а далі відпочивайте, вчіться. Начальник про Вас раптом що не подумає. І взагалі ніхто про Вас, крім самої себе, не потурбується.
Дякую,бо так себе накрутила,аж трусить,ніяк не можу взяти себе в руки((((
Фрекен бок 01 марта в 20:41
Ответ для90x60x90
Дякую,бо так себе накрутила,аж трусить,ніяк не можу взяти себе в руки((((
Бережіть себе і турбуйтесь про себе, відпочивайте і набирайтесь сил.
EL13 01 марта в 20:41
Чому не звертаєтесь до психолога, він може допомогти. Поради інших, типу ’викинь з голови’, ’не думай про це’, ’це пройде’, ’ти не бачила справжніх проблем’- не допоможуть. Вам потрібно зрозуміти про себе деякі речі, розібратись. Зазвичай для цього не треба багато часу.
Гореотума 01 марта в 20:54
Это не нормально. Я вообще дома не думаю про работу. Мне пофиг.
Гореотума 01 марта в 20:54
А кем Вы работаете?
автор 90x60x90 01 марта в 21:18
Ответ дляГореотума
А кем Вы работаете?
Бухгалтер.Довго була і декреті,вийшла і вчусь заново,все для мене нове(((
автор 90x60x90 01 марта в 21:28
З часом ’притрусь’ і звикну?
Фрекен бок 01 марта в 22:20
Ответ для90x60x90
З часом ’притрусь’ і звикну?
Звісно. Дайте собі час.
Гореотума 02 марта в 09:44
Ответ для90x60x90
Бухгалтер.Довго була і декреті,вийшла і вчусь заново,все для мене нове(((
Бухгалтер в ветаптеці Ви і та жіночка лише в приміщенні? А вона хто?