Застряла• 03 марта 2024

Аналог Косметисты

Раньше очень любила этот сайт: много полезной информации, красивые картинки, свотчи, новинки, аналоги и т.д. Сейчас понятно, что уже не люблю(( да и обсуждают там по большей части свою местную болотную косметику. Что сейчас читаете подобное?
Я_и_моя_собака• 03 марта 2024
Тик ток обзоры
Не прохожу мимо• 03 марта 2024
Читаю дальше косметисту, айрекоменд, отзовик, если хочу купить какое-то качественное средство, а не выбросить деньги на ветер
Безпорадна Кроко• 03 марта 2024
Нет аналога. Продолжаю читать, там куча косметики, которая есть у нас
Мальчун-задирун• 03 марта 2024
Війна війною, наші хлопці гинуть, щоб щирі україночки в москалих про косметос читали.
Фу, бридко.
Летала_НаМетле• 03 марта 2024
Видела на мейкапе люди тоже пишут обзоры со свотчами. Но нужно конечно же создавать свое пространство отдельное. Это огромное и непаханное поле доя украинских бьюти фанов.
автор Застряла • 03 марта 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Кстати, супер бизнес-идея раньше на Косметисте много украинок было , сейчас они, наверно, все по своим блогам пишут
Мальчун-задирун• 03 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Нормальні пішли звідти в роках так 2012-2013.
Українок було багато, але до них завжди було зверхнє ставлення. Пам´ятаю, буда дівчина з Харкова rysichka чи щось подібне. Завжди був з неї стеб: спочатку в ЖЖ, потім на косметисті. Хоч , як свої виставляли відгуки і мейки, то сама патока лилася.
Зад завжди лизали тим, хто за кордоном.
А після трешу з rossetto розумію, що адекватних там і не було.
Джеральдина.• 03 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Зад завжди лизали тим, хто за кордоном.
А что за треш был?
автор Застряла • 03 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Зад завжди лизали тим, хто за кордоном.
Роззетто с Одессы вроде была, а ее все обожали до определенного момента
Джеральдина.• 03 марта 2024
Автор по теме, мейкап свой блог развивает, что-то по типу айрека, можно подписываться на блоги комментировать, добавлять в закладки
Развивался последние пару лет, сейчас довольно много уже инфы там, в основном по продукции, которая продается на самом мейкапе, потому отзывов на трендовые зарубежные марки маловато, но все же есть
Зайдите на него, может вам понравится

Вот он:
https://club.makeup.com.ua/
автор Застряла • 03 марта 2024
Ответ дляДжеральдина.
Зайдите на него, может вам понравится

Вот он:
https://club.makeup.com.ua/
Спасибо большое, почитаю
Соображалочка• 03 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Вона хоч в з Одеси, але так конкретно нализувала рашці.
А по темі, згодна з вами, на косметисті стало набагато менше відгуків про неболотяну косметику. Часто попадаються на очі їх ниття, що наприклад новинки від Мейбелін їм важко знайти і вчора щось за парфумами Армані сумували. Та на жаль, в нас поки що немає повноцінного аналогу косметисті. Є відгуки на мейкап, нотіно трішечки. Але це більше по догляду, з декоративкою складніше все.
автор Застряла • 03 марта 2024
Ответ дляСоображалочка
Вот меня это тоже сейчас там раздражает, за чем они скучают, что привозят из-за границы. и т.д. А как-то попались посты про путешествия в Крым, так вообще закрыла и несколько месяцев туда не заходила
Джеральдина.• 03 марта 2024
Ответ дляСоображалочка
Потому рекомендую блог мейкап! Он очень сильно поднялся за последние два года. Все обзоры проводят на украинском, удобный механизм попадания на обзор конкретного товара - со странички самого товара, в разделе комментов есть фотолента (можно нажать на любую фотку и попасть на обзор пролдукта) или из ленты комментариев, есть комменты с пометкой ’узнать больше’ - и вы тоже провалитесь в блог
Я так недавно подсела на него
Соображалочка• 03 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Згодна. Підбішує. Або коли дописи про кримську косметику пишуть. Проте, тішить, що зазвичай на такі дописи мало обговорень і відповідноі переглядів. Так само тішить, коли вони ниють, що не можуть щось купити або що влетить в копійку якщо замовляти через когось. Ось такі в мене садо-мазо розваги. Тут вище рекомендували клуб мейкап, я теж туди заходжу коли треба, щось замовити і глянути свотчі. Наприклад нещодавно замовляла блиск Артдеко, то читала, що в них змінилися відтінки і тепер відрізняються під одним і тим самим номером. То відгуки на мейкапі і свотчі дівчат дійсно допомогли визначитися. З чогось треба починати, тому бажаю інтенсивного розвитку цій платформі від мейкап і хай там буде побільше краси від наших україночок.
Летала_НаМетле• 03 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Да, свое комьюнити однозначно нужно.
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Це правда, бісять.
Так а що там за треш був з Розетто?
Я думала, вона просто відпала, втратила інтерес, буває, або не захотіла продовжувати на узкому сайті.
Летала_НаМетле• 03 марта 2024
Ответ дляСоображалочка
Та ужас. Дерьмо свое нахваливают. Типа как обойти люкс точь в точь
автор Застряла • 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це правда, бісять.
Так а що там за треш був з Розетто?
В реале она оказалась мягко говоря не очень симпатичной, не очень стильной , не очень успешной женщиной . После того как она себя преподносила, это было очень смешно
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Соображалочка• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це правда, бісять.
Так а що там за треш був з Розетто?
Її здеанонили по відображенню у зрачку. Вона показувала свотчі тіней і здається на багіні визначили, де вона живе, плюс по дописах (коли вона ділилася, де гуляє і таке інше) склали пазл. На багіні ціла тема тому була присвячена. Як завжди буває, в житті вона виявилася зовсім не тою людиною, за яку себе видавала в інтернет-мережі.
Вона надрочувала на ʼруській мірʼ. Отож, як казала моя бабуся: «Катюзі - по заслузі».
Черпак_для_фантазий• 03 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Фу, бридко.
наші хлопці гинуть, щоб наші можновладці бабло мільярдами по карманам розпихували, Ви що не в курсі?