Мошей ницца• вчера в 23:12
Крем для рук, який живе в сумці, але не на руках
Постійно ношу з собою крем для рук, але мажу максимум раз на день, бо не люблю липкість і жирні пальці. Існують реально не липкі, швидковбираючі креми, які підходять щоб намазав і одразу до клавіатури?
Фокус-Покус• вчера в 23:13
я была в постоянных поисках подобного крема, в моем случае это оказался crumb.
66сезон666серия• вчера в 23:15
Есть. Но мой не сумочный (не маленький обьем) - я ним пользуюсь перед сном всегда. Достаточно дорогой, но в свои 40 я (иногда) могу себе позволить его.
66сезон666серия• вчера в 23:18
Раздражевская• вчера в 23:18
Бархатные ручки. Там есть цифры от 1 до 5 в зависимости от жирности. Берите 1 или 2.
Мандолина Бу• вчера в 23:20
Я зимой перехожу на кремы для рук и лосьоны для тела Neutrogena. Из отечественных марок понравились кремы Gloss.
миссДавеча• вчера в 23:21
Локсітан, вже багато років , він живе у моєму авто, особливо взимку, коли вмикаю кермо на підігрів, ще вище біодерма фото є , досить хороший крем
Звезда в шоке• вчера в 23:38
Ответ дляNo problems
У меня такой. Быстро впитывается, не липкий, хорошо увлажняет
А мне не зашел. Ну и люблю без запаха.
Пукимончиг• вчера в 23:56
Ответ дляРаздражевская
Мені ці Бархатні ручки взагалі не допомагають - що мастила, що не мастила
Пукимончиг• вчера в 23:58
Авторе, спробуйте Nivea з оливою або алое. Вони дуже швидко вибираються. Але і не дуже ефективні. Всі, які дієві будуть більш щільні і трохи довше відчуватися на руках
Жена_КотораяСтена• 2 часа назад
Ответ дляРаздражевская
Я з ніг збилася, шукаючи саме номер 5 тих Silky hands, бо тільки він допомагає, все інше - то водичка. І що ви думаєте - ніде нема! Чому таке може бути
Жена_КотораяСтена• 2 часа назад
Ответ дляПукимончиг
5??
Раздражевская• 2 часа назад
Ответ дляЖена_КотораяСтена
У мене зараз номер 5. Купувала в Єві.
Жена_КотораяСтена• 2 часа назад
Ответ дляРаздражевская
У мене зараз номер 5. Купувала в Єві.
Коли? Вже більше місяця ніде нема, все обійшла
Раздражевская• 1 час назад
Ответ дляЖена_КотораяСтена
До нового року. Мабуть, розкупили у зв´язку з морозами та сухою шкірою.
Я купляла в Києві.