ТАЗератти• 03 марта 2024
Дівчата 35+ порадьте доглядові засоби, якими задоволені
Цікавить: креми, сироватки, скатки, тонери, маски, пілінги і т.д
ЧупакабраЗеБест• 03 марта 2024
а типкожи увас какой? или вам без разницы: для жирнй, для шелушайщейся, для обезвоженной или и с куперозом?
ЧупакабраЗеБест• 03 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
35+ и дівчата? Вы уверены?
надо писать бабуленции
Моторошні троянди• 03 марта 2024
Я колись написала, фото скинула)))
3 ненормальних на мене купу гамна вилили. Що я обмазплась всвма кремами і жду принца, що уявляю як ви страшна раз ствльки косметики плтрібно і т.д.
Крошечка-хаврошечка• 03 марта 2024
Ответ дляВеккy
А кто это древние старухи?
Не старухи конечно. Не явно же что и не дівчата.
Наизнанку• 03 марта 2024
Крем ренью. Реально такий дієвий.
Тонік від sea of beauty, bio spa,.
Сироватки купувала багато яких, і в мене склалось враження що цей пункт догляду можна сміливо виключити.
Тонік від sea of beauty, bio spa,.
Бутербродница• 03 марта 2024
Ответ дляВеккy
А кто это древние старухи?
Может человек из села и там в 20+ уже старые девы))
Наизнанку• 03 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Женшчіни!
Мой_ужин• 03 марта 2024
В уходе все активы - ретинол на лицо и под глаза, пептиды, дмае, керамиды, ниацинамид
Хорошее очищение и увлажнение
Морщин пока нет, 42 года
Хорошее очищение и увлажнение
Морщин пока нет, 42 года
Запасная спина• 03 марта 2024
Ответ дляНаизнанку
Крем ренью. Реально такий дієвий.
Тонік від sea of beauty, bio spa,.
Який саме і що у вас за шкіра
ТАЗератти
• 03 марта 2024
Ответ дляНаизнанку
Крем ренью. Реально такий дієвий.
Тонік від sea of beauty, bio spa,.
Ренью де купуєте?
Наизнанку• 03 марта 2024
Взагалі, автор, я фанат ізраїльської косметики. Люблю новинки, корейську косметику тестувала, щось із люксу типу кларинс, ланком,
Але прийшла до висновку що для мене ізраїльська саме найкраща і дієва. І окремо хочу зауважити ( моя особиста думка) практично вся косметика з Ізраїлю класна, і та що масмаркет і та що люкс і та що професійна. Просто підбирають під потреби своєї шкіри
Наизнанку• 03 марта 2024
Ответ дляЗапасная спина
Який саме і що у вас за шкіра
Ренью беру у косметолога ( назву не помню там темновишнева банка) підтягуючий крем.
Біо спа а любом інтернет магазині
ТАЗератти
• 03 марта 2024
Ответ дляНаизнанку
А яка вам подобається? Якось брала маску Крістіна і мене не сподобалась... хоча могла бути підробка звісно
Карамелька• 03 марта 2024
Мне больше лет. Косметики уходовой много разной было и есть
На днях вспомнила про Холи ленд и снова заказала . Я в шоке, как я могла забыть про эту маску. Девочки, кто не пробовал - берите, не пожалеете
Маска от Холи ленд АБР. Это сразу и лифтинг, и сужение пор, и выравнивание тона, и осветление)
И лосьон болдкар тоже от Холи ленд
Короче, сижу любуюсь кожей
И лосьон болдкар тоже от Холи ленд
Короче, сижу любуюсь кожей
ТАЗератти
• 03 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
35+ и дівчата? Вы уверены?
Цікаво скільки вам років, 30 чи 65?🤷♀️
Весняний Марафон• 03 марта 2024
Поки що зупинилась на таких варіантах. Якраз перед дзеркалом стою. Але для мене косметолог, більш дієвий. Зараз плазмотерапія. Взимку пілінги.
Наизнанку• 03 марта 2024
Ответ дляТАЗератти
Health& beauty, Caroline, sakara, sea of spa, в кожної марки підбираю свою лінію.
Професійні крема беру у косметолога, вона підбирає.
З люксу Премьер - не сподобалося
Ahava супер класно і приємно користуватись але дорого
З люксу Премьер - не сподобалося
бифидобактерияЖоржик• 03 марта 2024
У меня крем за 300 и пенка для умывания. А творит чудеса косметолог,а не кремы)
Та прям багіня• 03 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
35+ и дівчата? Вы уверены?
Вам мабуть 20)))
ТАЗератти
• 03 марта 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Які процедури робите у косметолога?
Наизнанку• 03 марта 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Погоджуюсь, мені 42 і я виглядаю на 42.
Але мені дуже подобається як я виглядаю на 42.