миссАрфография• Изменено 03 марта 2024

И где этот БОг? Верующая семья под завалами.

Под каждым фото радость и благословения богу. Очень верующая семья.
Красивые, молодые, но уже нет...мамы и сына
Ужасно.
Я не тону• 03 марта 2024
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
А не сектанти, то лише православні чи католики?

Я инженер, меряю от 1• 03 марта 2024
Автор, это неприлично - задевать чувства верующих. Без привязки к конфессии. Цивилизованные люди так себя не ведут.
А по такому поводу - странно. Это мякого говоря
Джага-джага• 03 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
Бог не всемогущий, к сожалению. Людям это тяжело понять
Именно всемогущий, но он не золотая рыбка и не волшебный защитный амулет).
Соседушка• 03 марта 2024
Ответ дляЯ не тону
О мировых религиях что то слышали?
Директор Пляжу• 03 марта 2024
Колись в юності я завагітніла від свого хлопця, з яким ми зустрічались майже два роки, але він сказав, що не буде батьком, виїхав з міста і ми більше не бачились, батьки його дуже переживали за синочку та запропонували йому переїхати до родичів в іншу область. Від мене ховались, як від прокаженої.
Мій світ був зруйнований. Вагітність від людини, яку я дуже кохала, яка викинула мене зі свого життя в одну хвилину та лишила розбиратись з «проблемою» наодинці. У мене був жахливий стан, від сліз не просихала. Я звернулась до священника. Він лиш пожав плечима та сказав, що така, певно, воля Божа.
Після того я зробила висновок, що все в НАШИХ руках!
Не потрібно звинувачувати Бога, не потрібно надіятись на нього у всьому. Потрібно, перш за все, включати голову (в моєму випадку - використовувати контрацепцію і викидати гімно зі свого життя (я про колишнього).
У випадку з попаданням ракети: батьки мають включати голову і йти в укриття !!! Або хоча б у підвал свого будинку!!! Ви бачили відео, де чоловік без постійного місця проживання спав у підвалі того будинку та вийшов, як ні в чому не бувало?
Це не казка! Люди, агов!!!
Сиджу тихенько• 03 марта 2024
Желаю каждой россиянке и каждому россиянину погибнуть в объятиях со своим ребёнком под завалами собственного дома!
Электричка• 03 марта 2024
Ответ длямиссАрфография
так в том то и дело, что там вообще вопросы и сомнения не приняты
слепая вера
Нащо зараз осі ваші розмови?
Ви живете - як вважаєте потрібним ви, вони жили - як хотіли вони.
Люди загинули. Просто поспівчувайте або промовчить.

Попа как у Кардашьян• 03 марта 2024
Ответ длямиссАрфография
слепая вера
коммерция, вот и весь бозенька...не знаю кто этого еще не понял.
Svitlo_• 03 марта 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Верующие наверняка объяснят это тем, что он забирает лучших, или что их отец (я не встречала, про него вроде не писали, что тоже погиб), должен пройти эти испытания, для чего-то там что бог ему приготовил. В общем, кто на второй год войны все еще верит, что это так задумано все, съест и это.
Віруючі нічого не пояснюють, а намагаються жити в обставинах, які складаються і розуміють, що відповіді на землі на питання ’Чому’ не отримають.
Svitlo_• 03 марта 2024
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Мабуть ХВЄ - бо бачу в наших групах про них пишуть.
Vera83• 03 марта 2024
у верующих на все есть отмазка, Вы не в курсе?
Ну ниче се• 03 марта 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну кожен бачить те, що хоче бачити.
Нехай краще будуть сектантами аніж наркоманами і алкоголіками.
Svitlo_• 03 марта 2024
Ответ дляSeehund
Верующие сейчас расскажут что они молились не так, не там и т.д. Что ребенка бог избавил от более страшной судьбы и прочий бред.
Віруючі ніколи не напишуть, що погано молились.
Заместитель Анонима• 03 марта 2024
С началом войны медленно, но очень уверенно иду к атеизму.
Вчера, когда в ужасе смотрела посты родных этой семьи, я поняла, что им в их вере такая ужасная утрата перенесётся легче. В этом кошмаре их вера - спасательный круг. Пусть лучше верят, что для мамы и малыша, смерть - это не конец, чем осознавать, что мир настолько жесток и человеческая жизнь не более, чем просто эпизод.
Электричка• 03 марта 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Звісно. Кожен має право на віру в Бога. Я також вірю, що він існує.
Але. Прочитала нещодавно скрін одного з родичів загиблих (сімейний чат). Там було написано, шо вони вже у Господа, і одна родичка написала, що Аня (померла) дуже мріяла побачити Христа і її бажання здійснилось.
При всій повазі, але (
Може їм так простіше переживати втрату. Не думали про це?
В танке• 03 марта 2024
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Сектанти, це православні, які ходять носять гроші в притон , щоб путіну було за що ракети купляти.
Хропочка з гривкою• 03 марта 2024
Ответ длямиссАрфография
особый вид мышления(
сродни магическому
Мати маленького хлопчика, що загинули, була донькою пастора
Попа как у Кардашьян• 03 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Ну кожен бачить те, що хоче бачити.
очень странное заявление. в секте лучше? юмор у вас тот еще....
Allein74999• 03 марта 2024
Как говорил мой прадед, Бога нет, есть какая-то высшая сила, наблюдающая за нами. Начинаю склонятся к этому. Бог, как Наблюдатель, вкинул когда-то в массы задумку, как нужно жить праведно и самоустранился. А теперь наблюдает, что люди творят и что в конце концов из этого получится.

Хропочка з гривкою• 03 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Ну как вам сказать?
А не чудо ли, что отец с девочкой выжили, находясь в одной квартире с погибшими
Наскільки я зрозуміла- вони всі вибігали з квартири, тато ніс старшу дівчинку і вони встигли, а мати з сином -ні
7_кг_рыбы• 03 марта 2024
Скотская тема.
Я крайне редко, но сейчас жалобу напишу
В танке• 03 марта 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
На жаль на Землі, крім добра існує зло, в даному випадку послідовники сатани- росіяни, які вбивають, мародерять , вбивають. Ніхто не каже що на цій планеті є справедливість, її нема.
Щось не спиться• 03 марта 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Це не казка! Люди, агов!!!
От ви наче праві, дійсно, треба було потурбуватися про безпеку, але конкретно з цим будинком безхатьку повезло, з цих будинків треба йти в укриття, бо вони як карткові будиночки складаються (вибачаюсь) навіть від пуку, це братські могили, нажаль
З царем в голові• 03 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Ну как вам сказать?
Муж же вроде выскочил с ребенком вторым
Ну ниче се• 03 марта 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Бог це не лише церква і комерція, Бог в душі.
лаМпочка• 03 марта 2024
Ну так на все воля божа
Тут ми спокутуєм гріхи і після спокути помираєм, і йдем в кращий світ
Значить вони виконали свою місію на землі і бог послав на них ракету щоб забрати до себе
Бесконечность-не предел• 03 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
Бога нема
Жалко Вас.
Seehund• 03 марта 2024
Ответ длялаМпочка
Ну так на все воля божа
Бог, не рашисты?
Заместитель Анонима• 03 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Ну как вам сказать?
В чём чудо? В том, что как в большинстве семей, мама с малышом спит в отдельной комнате?
Или чудо, что остался жить, на глазах потеряв двух родных людей? Где здесь божий промысел?
лаМпочка• 03 марта 2024
Ответ дляSeehund
Бог, не рашисты?
Ну судячи з позиції церкви то на все воля божа, значить рашисти виконують його волю...якось так