ЕлькиПальки• 03 марта 2024
Забила на свою фігуру після розставання, як виправити це?
Я сама по собі не худа була з самого початку, але дуже тримала себе в формі і слідкувала за їжею, рахувала калорії. Робила це, бо колишній постійно мене стібав за фігуру і прямо казав що любить худих. Я важила 68-71 максимум.
Розійшлись. Вже рік пройшов. За цей час я пожиріла на 8 кг, зараз важу 79.
Розумію, що це все грань.
Але продовжую жерти. Думала, що ніхто не буде звертати на мене увагу - так вони звертають, і після цього я зовсім пустилась в пляс і забила.
Не можу зупинитись, жеру і жеру, але мене не це влаштовує.
Хочу знову важити 71. Але одна думка, що мені вже немає для кого старатись - і сосиска знову в моєму роті
Розумію, що це все грань.
Байрактарна• 03 марта 2024
У меня наоборот расставания приводили меня в зал 5/7 и прочее (массажи, Шарко), появлялась куча времени на себя🤣🤣
Крихітка на всі• 03 марта 2024
Який у вас нік кльовий)) ну що значить для когось старатись? Вам треба, щоб постійно вас хвалили чи стібали? Ми все організуємо
Показушница• 03 марта 2024
жрите траву или салаты. хочется что-то в рот засунуть, держите наготове капусту или зелень. морковку или что-то другое.
ЕлькиПальки
• 03 марта 2024
Ответ длямесяцкие
Так а для себя не надо что ли стараться?
Ні
Мені пофіг
Пульт от линолеума• 03 марта 2024
Так Вы для себя хотите похудеть для здоровья, или для кого-то?) Ответьте себе честно. Зажоры - это не ок. Тут в психике нужно разбираться
Каляка маляка• 03 марта 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ні
Мені пофіг
Поки ви не полюбите себе так і буде.
Це така маячня старатись заради когось((( такі муділи будуть постійно в вашому житті, бо вас мають ні за що.
Вся така шо куди там• 03 марта 2024
як це немає для кого
для себе треба! Ось так себе і налаштовуйте. Я в залі займаюсь, звісно чоловік в захваті, але ж і мені подобається результат. Зараз він надовго поїхав, але я продовжую тримати темп
Вся така шо куди там• 03 марта 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ні
Мені пофіг
ну тоді жирійте і далі, але потім не скаржтесь, що на вас ніхто не звертає уваги і почалися проблеми зі здоров´ям
Зоркая Зорро• 03 марта 2024
Автор, зумба, така щоб з виїздними кемпами. І публічним позором;) Так погано як поїм перед тренуванням, на стресі все в рот тягну. Потім пригаю і в шлунку все стоїть аж пити воду не можу. Ввечері тільки йогурт без цукру з висівками, об‘єм є, а калорій мінімум
Зоркая Зорро• 03 марта 2024
І ще позорно, що є в групі є дівчата за 50, але з кращим пресом і стрункішими ногами
LoveYouOrNot• 03 марта 2024
буває, що людина ховається під жиром, коли не хоче, щоб на неї звертали увагу
може то ваш варіант?
Твоя космішна• 03 марта 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
какая вы впечатлительная)) мне абсолютно пофиг кто в группах старше/худее, гибче меня :)
Ёшки_Матрёшки• 03 марта 2024
Яка в вас сосиска в роті?)) ой, буде треба схуднете , не тортурте себе
Вся така шо куди там• 03 марта 2024
Ответ дляпицунда
я иногда обращаю внимание на молодых девченок с жопами в два раза больше чем у меня и думаю про себя... нет я такого счастья не хочу себе...это просто позорище носить на себе столько жира да и колени начинают болеть
зато ресницы,губы и ногти на месте