Фиктивная• 03 марта 2024

3 березня відзначається Всесвітній день письменника

Згадаємо і наших письменників,яких вбила русня.
Дитячого письменника і поета Володимира Вакуленка (1972-2022) рашисти вбили в тимчасовій окупації на Харківщині. Він був учасником Революції Гідності і отримав поранення в Маріїнському парку 18 лютого 2014 р. під час сутички з "тітушками". Його книга "Я перетворююсь.Щоденник окупації. Вибрані вірші" вийшла у видавництві Vivat у 2023 р.
Письменник і засновник літературного проєкту "Дух нації" Юрій Руф від перших днів повномасштабної війни пішов добровольцем на захист України (1980-2022). Воював у складі львівської 24-ї бригади. Героїчно загинув навесні 2022 року на Луганщині.
Вікторія Амеліна (1986-2023) - талановита українська письменниця, громадська діячка багато часу приділяла документуванню воєнних злочинів рашистів, дослідженню війни, приєдналася до правозахисної організації Truth Hounds, яка документує воєнні злочини на звільненних територіях України. Її життя обірвалося через поранення, спричинене ракетним ударом рашистських нелюдів по Краматорську в червні 2023 р.
Гліб Бабіч - воїн, поет, волонтер (1969-2022). З 2014 р. добровольцем долучився до Антитерористичної операції на сході України. Пройшов п´ять років війни і шість бойових ротацій. Служив у 10-й гірсько-штурмовій бригаді.
Максим Петренко (1983-2022) - український письменник, науковець, винахідник, педагог, популяризатор читання, військовослужбовець Національної гвардії Україн, автор роману-щоденника "Спокійної ночі". Воював з 2014 р. Довго вважався зниклим безвісти.
Максим Кривцов (1990-2024) - український поет, громадський діяч, доброволець, загинув на фронті 7 січня цього року. Автор поетичної збірки "Вірші з бійниці".Свій роман він так і не встиг дописати.
Чаюри• 03 марта 2024
Дякую. Можна, залишу?

автор Фиктивная • 03 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Дякую. Можна, залишу?

https://www.youtube.com/watch?v=FW9h40ggv9Y
Звичайно.
Крутий виступ.До мурах по шкірі.
І Вам дякую