Фляшунька• 03 марта 2024
Чи реально десь знайти бюджетно повітряні кульки надуті гелієм?
Донька так хоче на день народження всю цю красу, а воно зараз в такі ціни, що капець(((
Пояснюю їй, що це дуже дорого...
Так сумно від цього(
Можливо хтось знає як можнамвикрутитись, чи де не дорогого їх можна заправити?
Пояснюю їй, що це дуже дорого...
Так сумно від цього(
Фляшунька
• 03 марта 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Учора шукала, найдешевші по 65 грн знайшла
Капець, 13 кульок буде 845грн(
Да, я блондинка!• 03 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Капець, 13 кульок буде 845грн(
Так, викинуті гроші ((
Из Виа-гры• 03 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Капець, 13 кульок буде 845грн(
Бо балон на 20-25 кульок коштує 1000 грн
Не боюся осуду• 03 марта 2024
бачила, що роблять композиції зі звичайних кульок і пластикових паличок, подивіться на Ютуб. А загалом, зараз настільки важке та буремне життя, що трохи радості не завадить, особливо діткам
Повелитель бітка• 03 марта 2024
Купіть кульки, просто надуйте, та прикріпіть скотчем двостороннім до стелі. Так само можна і цифри зробити. Від хвостика кульки пустити стрічку тоненьку. На все вкладетеся в 100 грн
Фляшунька
• 03 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Дякую велике, спробую
Фляшунька
• 03 марта 2024
Ответ дляRaritet
Продаются наборы шаров. Фольгированная цифра на подставке из шаров.
Сами надуете, не сложно.
Фото - пример из интернета, их много везде. Не дорого. Получается красиво.
Сами надуете, не сложно.
Дякую, також чудова ідея)
Бойова• 03 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Дякую, також чудова ідея)
Ми донці такого плану надпис купляли ’З Днем народження’ на всю стіну повісили поки вона спала. І коштувалоигривень до 200
Да, я блондинка!• 03 марта 2024
Ответ дляBilenkova
ага, мені в Черкасах сказали найменша кулька це від 25-30см, що надувавють і коштує більше 100 грн, а цифра 7 - вона десь висотою сантиметірів 50 - то взагалі озвучила продавець 300+ грн...
Цифри в нас теж по 350-400 в Києві
Крию матом страшно• 03 марта 2024
На олх поищите , много девочек продает разных атрибутов к дню рождения.Недавно своему ребенку купила целый набор на тему человек паук( б/у). И обыкновенных шаров надули с мужем разного диаметра и по зале на полу поразбрасывали. Ребенок был в восторге
Последний вагон• 04 марта 2024
Ми внучці фотозону облаштували за 500 гр.
І кульок безліч,і поздоровлення написане,і цифри.
Ще й якийсь кольоровий дощик на всю стіну