Слоник-тоник• 03 марта 2024
Що даруєте свекрухам на дрібні свята?
Бюджет до 1000 грн.
На др дарує чоловік сам. А на всі інші свята вибираю і купляю я. Вже фантазія скінчилась. Підкажіть ідей. Дякую!
НЛОша• 03 марта 2024
Ответ дляМорковна
У меня нейтрально- дружелюбное общение с свекровь, там свекр с придурью. Но иногда.
Дарила полотенце, банные, кухонные, новый чайник, салатник, кружки, скатерть, плед, декор подушки, блендер, тапки. Прошлась по дому, посмотрела что для уюта нехватает или заменить нужно и подарила.
Я за 22 роки шлюбу теж все це дарувала. А цього разу все, фантазія закінчилась. Новий рік був, потім в неї день народження і потім ще ми завжди їй якісь дрібнички на Тетяни день даруємо.
Косметикою вона не користується, капці-піжами-рушники теж вже дарувала за останній рік. Солодощі їй не можна - цукор почав з літа підвищуватися, вона дієти дотримується.
От що дарувати? І своїй мамі теж не можу нічого придумати 🤦♀️
З горіха зерня• 03 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Кастрюльки різні, мабуть натякає, щоб більше і краще готувала😁
О, полотонечка, подносики, подставки под ложки на стол для половника, скатерть, цветы в горшках, это ж ваша тема. Чашечку гейши на блюдце с петровки)
Смотрите по ее интересам. Читала, что мы всегда дарим то, что хотели бы получить сами в подарок.
Морковна• 03 марта 2024
Ответ дляНЛОша
Можно купить итальянские вкусняшки. Масло оливковое, оливки, перец в банке начиненный сыром, сыров несколько видов, вяленые помидоры, чернослив в шоколаде, то не сильно сладкое.
Морковна• 03 марта 2024
Какой нибудь красивый живой цветок или просто букет цветов. Набор баночек под сыпучие.
НЛОша• 03 марта 2024
Ответ дляМорковна
Вона просто жінка, родом з села та її така їжа не дуже приваблює. Хоча ваш варіант цікавий, можливо своїй мамі зберу такий кошик. Дякую.
Морковна• 03 марта 2024
Ответ дляНЛОша
Ну, это интересности в еде, подарили, что то новенькое. Понравится или нет, то такое, это больше про внимание. Мыльный набор неплохо и неповторимо каждый раз)
Спросите что ей нужно. Может сажанцы каких то цветов во двор.
Сегодня сержусь• 04 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Якщо так прийнято в сім´ї. То що ж морозитись?
Що морозитись?
Сегодня сержусь• 04 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А нащо така кількість каструльок?
куркулиха• 04 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Необов’язково так)) старше покоління завжди вважало що це те, що ніколи в господарстві не буває лишнім.
куркулиха• 04 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Їй вже майже 70 років, не користується таким.
Халат чи теплу шаль