Я-ваш шанс• Изменено 03 марта 2024

Естро взуття

Подобається вам український бренд? Я дуже задоволена , вже придбала 2 пари взуття .
А ви щось купили там зі взуття , щось думаєте купити?
Результат:
вже голосів: 33
16 (48.48%) Подобається
14 (42.42%) Нічого не купувала
3 (9.09%) Не подобається
Смажена полуничка• 03 марта 2024
Много есть обуви estro и носится очень хорошо .
Не пириживай• 03 марта 2024
А это украинский бренд? Не знала. Не покупала ничего, одна сумка нравится, выглядит прилично
Посудомойка• 03 марта 2024
купила впервые на зимней распродаже пару ботинок, но с потеплением не успела поносить, посмотрим, какой март будет
Жена сантехника• 03 марта 2024
Есть летняя обувь 2 пары и сумка. Носятся ужо та года 3 как коньки неснашиваемые..но чтоб была очень удобная то не скажу
Мовчу, але хочу• 03 марта 2024
Мені подобається форма, але якість - ну такоє... Та й вони не унікальні: ті ж моделі, з такою ж розмірною сіткою бувають у Вітто Россі уже з їхнім брендуванням (та й і інших ’українських’ брендах).
Підозрюю, вони всі це взуття десь в одній точці (Китай?) замовляють і брендують під себе, як часто з косметикою буває...
Санька-4b93• 03 марта 2024
Сама только узнала об этом бренде, сумку на той неделе купила, купила очень нравится. Теперь смотрю на обувь
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
До речі, про Віто Россі не зрозуміла.
Побачила в них одні черевики точно як в Естро.
Не зрозуміла, як це може бути, щоб інший бренд мав таке саме взуття під своїм брендом
Чарочка діда• 03 марта 2024
Купила там гаманець шкіряний, подобається.
Взуття не дивилась