Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Что можете сказать об этом парне?
Как думаете, какой он по характеру? Как человек?
Мстящий за Зайца
• 2 часа назад
Ответ дляПишна молодиця
Смотря сколько вам лет и для чего интересуетесь
Интересен характер
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляБоневтікла
Дите какое-то. Господи, вот и я теперь в составе поважних дам
Мало того еще и перелякане))) того гляди сейчас как драпанет))
Боневтікла• 1 час назад
Ответ дляКотомафия
Молодёжь, что с них взять)
Глас_Народа• 1 час назад
Стрижка якась дивна, ніби мама машинкою швиденько пройшлася.
А так хлопчик як хлопчик. Тільки мерзляк.
Метровий сантиметр• 48 минут назад
Ответ дляГлас_Народа
Та це мабуть мамка і цікавиться, чому її хлопчик непопулярний. Наступна тема - що змінити
Глас_Народа• 24 минуты назад
Ответ дляМетровий сантиметр
Якраз у цьому випадку почекати два місяці, поки волосся відросте, завести у перукарню - і вже буде симпатичний хлопець.
Метровий сантиметр• 3 минуты назад
Ответ дляГлас_Народа
В мене підліток давно сам в перукарню ходить, без оглядин на мою думку. Завести за ручку чи що?