L-i-s-a-92af• 04 марта 2024

Не считается военным преступлением

Кілька днів тому я стояла посеред хати в селі на Харківщині, в якій вони жили навесні 2022-го. Читала написи на стінах, які вони залишили. Ось кілька з них:

«Это не считается военным преступлением, если тебе было весело».

«Нам нужен мир, желательно весь».

«Я с улыбкою веселой буду жечь чужие сёла».

«Отдел по борьбе с укропами».

«Сзади нас дом горит. Ну горит и горит. Одним больше одним меньше».

«На все вопросы об Украине есть только два ответа. 1. Этого не было. 2. Они это заслужили. Оба правильные».

Я читала і не могла ворухнутись. Стільки ненависті і бажання вбити всіх нас було в цих написах злими кривими почерками. Мені було важко дихати. Так само, як сьогодні коли я дивилась на ці фото з Одеси, які ви точно теж уже побачили.

Я не знаю, навіщо я пишу цей допис, чесно.

Можливо, хіба що для того, щоб нагадати собі і ще комусь, хто це читатиме у нас немає іншого вибору, крім як вижити...

А можливо, про це й не потрібно нагадувати.

Взято з facebook
Ирина-bbd0• 04 марта 2024
Ответ дляRosa Blanca
Можна мати освіту, виховання, але ці два пункти не рахуюттся ознакою людяності. Людина без них може бути людиною і з ними - закінченою потворою і садистом.
Ну вот вчера смотрела пленного профвоенного. Общается.как развитая особь.но у него приказ т он готов убивать и стирать с лица земли во имя своей империи.
Да.это выродки и садисты. Профессиональные
Отребье из устьзажопинсков нищее просто инструмент в руках профубийц-оккупантов
автор L-i-s-a-92af • 05 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так расскажите
немецкое правительство собирает такие истории. для фиксации преступлений. Вам дать ссылку? это очень важно чтобы вы поделились
Не тільки німецьке.
Я бачила такі повідомлення в багатьох аеропортах.
po_li_na-49a8• 06 марта 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не тільки німецьке.
о класс
автор L-i-s-a-92af • 06 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
о класс
Нещодавно:

*Міжнародний суд у Гаазі видав ордери на арешт двох командувачів російських військ*

Друга досудова палата Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох посадовців вищого командування російських військ.

Мова йде про:
- адмірала Віктора Соколова – командувача чорноморським флотом військово-морського флоту збройних сил рф;
- генерал-лейтенанта Сергія Кобилаша – командувача дальньої авіації військово-повітряних сил рф.

«Це вже друге рішення Міжнародного кримінально суду щодо російських воєнних злочинців. Обидва стосуються вищого військово-політичного керівництва рф. І обидва є результатом системної роботи слідчих СБУ. За кожен злочин, скоєний в Україні, росія буде відповідати і на полі бою, і в міжнародному трибуналі. Такі злочини не мають строку давності»
автор L-i-s-a-92af • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Сьогодні в новинах