Кілька днів тому я стояла посеред хати в селі на Харківщині, в якій вони жили навесні 2022-го. Читала написи на стінах, які вони залишили. Ось кілька з них:
«Это не считается военным преступлением, если тебе было весело».
«Нам нужен мир, желательно весь».
«Я с улыбкою веселой буду жечь чужие сёла».
«Отдел по борьбе с укропами».
«Сзади нас дом горит. Ну горит и горит. Одним больше одним меньше».
«На все вопросы об Украине есть только два ответа. 1. Этого не было. 2. Они это заслужили. Оба правильные».
Я читала і не могла ворухнутись. Стільки ненависті і бажання вбити всіх нас було в цих написах злими кривими почерками. Мені було важко дихати. Так само, як сьогодні коли я дивилась на ці фото з Одеси, які ви точно теж уже побачили.
Я не знаю, навіщо я пишу цей допис, чесно.
Можливо, хіба що для того, щоб нагадати собі і ще комусь, хто це читатиме у нас немає іншого вибору, крім як вижити...
А можливо, про це й не потрібно нагадувати.
Взято з facebook
«Нам нужен мир, желательно весь».
«Отдел по борьбе с укропами».
Взято з facebook
Чашечка кофе• 04 марта 2024
Одразу згадала про фільм ’Intercepted’ з перехоплених перемовин росіян Берлінському кінофестиваль.
Elenka0515• 04 марта 2024
Это ж кацапстанские выродки. Разве от них можно было другое ожидать.
Ответ дляЧашечка кофе
У вас є посилання,де його можно подивитися?
Можна платно і, бажано,з англійськими субтитрами.
Таня Кузнецова• 04 марта 2024
П*дараси а не люди ! У мого тата на Київщині теж були . Багато чого можна розповісти . Я сподіваюсь цих виродків вже нема на цій землі . Зла не вистачає 🤬така лють .
Чашечка кофе• 04 марта 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не можу підказати, бо шукала у мережі і нічого не знайшла
Стоп. Знайшла. Після світової прем’єри фільм також обіцяють показати в Україні.
Ответ дляkitty cat
Что должно быть в человеке, если он по собственному желанию идет за деньги убивать людей. Просто за деньги. Не защищать свой дом, не по принуждению, а просто за деньги. Это люди ? Так что я ничему от них не удивляюсь
В 14 году, мы узнали, что россияне нам не братья, а в 22 году, что они не люди. (
Ответ дляkitty cat
А що то за особи жіночої статі, які не засмучуються смертям своїх синів, воно висрало то гівно, а потім його собакі зжерли, нізто й не оплакує
Ще один пост в facebook,який зачепив за живе:
’Навіщо кричати після кожного влучання ракети, де гине багато людей оце «не забудемо чи помстимося» якщо реально половина тих самих українців закриває телефон і вже забулась.
Тоді про яке «помстимося» йде мова?
Тільки скажіть мені, люди добрі, як можна забутися ось ті кляті кадри з Бучі, Бородянки, Ірпеня та Маріуполя? Як можна забути фото, на якому вся сім´я від малого до великого лежать в рядок повністю роздягнені зі зв´язаними руками, ногами і ротами і простріляними головами?
Як можна забути зґвалтованих дівчат на очах їхніх батьків, а потім вбитих підвішаних на деревах? Як можна забути розстріляних в машинах дітей і ту червону прострілену шапку Єлисея? Як забути, скажіть, того хлопчика, який посивів, бо на його очах гвалтували маму?
Як забути хрипи війського, якого різали на камеру по шматках? Як забути того хлопчика Сашка, якого шукала вся країна, але марно, бо його вбила срана *осія?
Як забути крики і сльози дітей, батьків і дружин, які щодня хоронять своїх рідних?
Як забути десятки тисяч депортованих дітей?
І я не знаю, що гірше: що такі люди залишаються досі в Україні і роблять вигляд, що все ок. Чи що в таких людей дійсно коротка пам´ять...
Якщо хтось вже забув, що було на початку і відбувається щодня, мені вас щиро шкода, бо ваші рожеві єдинороги розстануть в той момент коли ракета долетить у ваш дім чи коли ваших рідних заберуть на фронт.
Або коли цей фронт прийде під ваш дім, бо ви вибрали позицію безвідповідального громадянина.
Бережіть нерви. Але тренуйте пам´ ять. Сталь не загартується, бо в грудях занадто пече. Але бажання приєднатися до безвідповідальних теж не з´явиться’
Можливо,я не вмію так влучно написати,але щоденні теми тут (про ’ фейки марафону’,
’можна домовитися з руснею поки всіх не вбили’ ,’ не доначу,і вам не раджу’ і т.д.)викликають бажання його поширити на цю аудиторію
Одній й тіж самі порадниці,які щодня висловлюють своє ’ невсетакоднозначно’ і чомусь(?) досі довічно не забанені за свою відверто антиукраїнську позицію...
Чому після всіх жахів в реальному житті навіть на УКРАЇНСЬКОМУ форумі я українка маю читати ці висери російської пропаганди в українському ж інформаційному полі???
Це не ’ свобода слова’-це відверте знущання над пам´ятю всіх вбитих і катованих.
Тоді про яке «помстимося» йде мова?
Ответ дляЧашечка кофе
Дякую.Будемо чекати тоді.
Чашечка кофе• 04 марта 2024
Ответ дляlyusiko-lyu
Удалено администрацией...
Тобто, все написане це не виродки?
Ответ дляlyusiko-lyu
Удалено администрацией...
’ подчерк’ - це ви так тролите
?
арина-ветерок• 04 марта 2024
Ответ дляlyusiko-lyu
Удалено администрацией...
Образованные выродки это ещё хуже твари, чем необразованные, люди прекрасно осознающие какую дичь творят, осознанно убивающие стариков и детей, русофашисты.
Родственники сейчас спокойно относительно живут в ’русском мире’ и не понимают, почему мы не хотим вернуться, а ведь они прошли тоже самое, забыли уже благополучно о всех жертвах для сохранения психики или изначально было на них плевать? Вчера прочитала рашисты жгут поля от них загораются дома, а может специально дома поджигают, что бы вычистить оставшееся население.
bespe4na_mavpa• 04 марта 2024
Ответ дляТаня Кузнецова
Расскажите, что натворили эти выродки у вашего папы
bespe4na_mavpa• 04 марта 2024
Ответ дляlyusiko-lyu
Удалено администрацией...
Такое может только матрешка написать с кокошником между ног. Это ты ставишь тут ржущие смайлы в темах о ракетах?
Ответ дляkitty cat
да, это люди, типичные и обычные. или вы забыли крестовые походы, Римскую Империю....?
Таня Кузнецова• 04 марта 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Вони були в окупації ,батько з родиною дивом втікли в ліс . У*йобки жили в їх будинку . Людей вбивали ,знущалися як самі хотіли . Потім коло двору і в самому дворі познаходили і руки і ноги окремо проволоками звʼязані . Майно пошкоджено все ,повижирали все що могли . Позабирали труси ,бритви ,хату перевернули і висралися посеред зали видно всі (в самому прямому смислу цього слова ) понаписували ‘россия рулит , навідь на телевіз . Все що не влізло їм у машини побили .
Таня Кузнецова• 04 марта 2024
Це я скорочено нарисала все . Хай ті що сидять тут і лайкають прочитають про 2 армію серунів .
АлександраА• 04 марта 2024
Найголовніша думка з цього приводу вже тут викладена: ’Бережіть нерви. Але тренуйте пам´ять.’
po_li_na-49a8• 04 марта 2024
Ответ дляТаня Кузнецова
так расскажите
немецкое правительство собирает такие истории. для фиксации преступлений. Вам дать ссылку? это очень важно чтобы вы поделились
po_li_na-49a8• 04 марта 2024
Ответ дляТаня Кузнецова
Напишите им вашу историю пожалуйста. Это важно для все украинцев и вашего папы
po_li_na-49a8• 04 марта 2024
Ответ дляТаня Кузнецова
в Буче тоже срали.
вот это надо показывать всему миру, что такое россияне и русские
Rosa Blanca• 04 марта 2024
Ответ дляlyusiko-lyu
Удалено администрацией...
Можна мати освіту, виховання, але ці два пункти не рахуюттся ознакою людяності. Людина без них може бути людиною і з ними - закінченою потворою і садистом.