Мадам Подлинник• Изменено 04 марта 2024
Перинатальний центр київ
Є сенс їхати на плановий огляд в 40 тижнів ? Лікар з консультації дала направлення. А кума каже що вони до 42 тижнів розвертають чекати схваток.
Чи правда це?
Вагітність перша і я дуже переживаю, бо дата пдр пройшла ще в четвер.
Жодних передвісників чи відчуттів не маю. Самопочуття нормальне.
Тільки через вагу важко ходити.
Чи правда це?
Тільки через вагу важко ходити.
ничевока• 04 марта 2024
Займіться сексом
Проїдуться по сходам
Помийте підлогу
І тд
Так до 42 будете чекати, якщо нічого не зробите самі
Проїдуться по сходам
Помийте підлогу
І тд
Мадам Подлинник
• 04 марта 2024
Ответ дляничевока
Займіться сексом
Проїдуться по сходам
Помийте підлогу
І тд
Проїдуться по сходам
Помийте підлогу
І тд
Все це не допомагає.
Питання не як викликати. А в тому чи є сенс їхати чи чекати схваток?
Бо тупо лежати в лікарні якщо все добре не хочеться.
Питання в тому чи подивляться вони на кріслі, зроблять ктг. Чи просто скажуть приїзжати в 42 тижні
ЖенаАйтишнеГа• 04 марта 2024
А Вам далеко їхати?
Я б з´їздтла, спеціаліст огляне, я дуже тряслася з пологами, бо 8 років на дитинку чекала. Тим паче лікар направив, можливо є сумніви
Мадам Подлинник
• 04 марта 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А Вам далеко їхати?
20 хв машиною
Божий одуванчик• 04 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Все це не допомагає.
Зателефонуйте та запитайте
ничевока• 04 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Все це не допомагає.
А навіщо вам кт і стаціонар?
Советничаю тут• 04 марта 2024
Автор, не 42 а 41 неделю, после этого стимулируют.
Я так родила, раньше 41 ровно день день не берут!
Хотя девочка была в патологии рядом у нее 43 недели и она отказалась от стимуляции но это ж писец так перехаживать, она очень мучалась …
Я Приехала утром сдалась и в 21.50 родила.
ввели спец гель ( гель сама покупала )между ног, через пару часов все быстро прошло.
За 5 часов родила, зато первого 29 без Геля чуть не сдохла тогда …
ничевока• 04 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Навідміну від вас вона вчинила грамотно
Мадам Подлинник
• 04 марта 2024
Ответ дляничевока
А навіщо вам кт і стаціонар?
Не кт, а ктг. Щоб знати що з дитиною все добре і не має гіпоксії. В консультації лікар робила ктг кожні 3 дні з 38 тижня
Хомо_сапиенс• 04 марта 2024
Ответ дляничевока
Навідміну від вас вона вчинила грамотно
Переходила чтобы плод был большой и сделали кесарево?
ничевока• 04 марта 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Касарево самий найкращий варіант для будь -якого терміну
ничевока• 04 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
У вас були показання до контроль кожні 3 дні?
Мама фіфті цента• 04 марта 2024
Автор, їдьте обстеження на такому терміні не завадить. Сама там народжувала. Приїздила на 40 тижні, мене гінеколог відправила. В пологовому оглянули і відпустили додому, сказали на госпіталізацію на 41 тижні. Госпіталізували, далі стимулювали гелем, через 6 годин почались перейми. Легких вам пологів!
Советничаю тут• 04 марта 2024
Ответ дляничевока
Навідміну від вас вона вчинила грамотно
Грамотно в 43 недели ?
Ну да она умная врачи тупые, не зря наверное придумали что надо стимулировать
Че можно как слон ходить беременной, если с ребенком все ок и он доношен, дольше положенного будут просто проблемы.
ничевока• 04 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Грамотно в 43 недели ?
А від стимуляції не має проблем? Ви серйозно?
Советничаю тут• 04 марта 2024
Ответ дляничевока
Не, не серьезно 😂
Ну я ж не рожала наверное так, и знакомые мои тоже…
Или можно подумать при естественных родах или при переносимости беременности не может быть проблем ?
ничевока• 04 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Не, не серьезно 😂
Ну то почитайте про наслідки стимуляції як медикаментозної, так і механічної.
Просто стимуляцію використовують в 99% не тоді, коли вона потрібна