Вообще не факт• 04 марта 2024
Видалили півзуба
Ви чули про таке, що можна видалити півзуба? Я перший раз чую. Знайомій ось сьогодні у Норвегії лікар видалив півзуба. Там зуб з подвійним коренем. Одна частина кореня була погана і він видалив цю погану частину. Хіба так можна?
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляБурундучиха
Та ні, старі. Гемісекція називається. Далі або коронка на половинку, або міст
Тобто є таке все таки
Бурундучиха• 04 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
Например, нижний боковой зуб имеет два корня. Один удаляют, во второй ставят штифт, и подключают к ортопедической конструкци с соседним зубом. Раньше так делали и мы. С точки зрения биомеханики - смысла в этом мало
Ще й так роблять
Бурундучиха• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Тобто є таке все таки
Раніше було частіше. Зараз дуже рідко. Сенсу в цьому небагато, прогнози не найкращі
мимАпроходила• 04 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
Не всегда... Сейчас книгу в ноутбуке читаю, и периодически смотрю названия тем здесь
Дозвольте і я запитаю. Я дійсно придираюсь до поставленої коронки, це нормально коли вона не щільно прилягає до десни? Зуб реагує на гаряче- холодне, кисле-солодке.
Ответ длямимАпроходила
По этому фото можно оценить только эстетику. Оценивать надо прилегание коронки к уступу зуба. Нет обязательного критерия, что коронка должна доходить до десны. Подозреваю, что зуб депульпирован (нет нерва), тогда он не может реагировать на эти раздражители и реакцию дает соседний
мимАпроходила• 04 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
Щиро дякую за відповідь. Так, зуб без нерва.
Мальчун-задирун• 05 марта 2024
Ответ длямимАпроходила
Не повинна прилягати щільно. Мені поставили щільно і ясна були в набряку постійно, так і ходила 10 років, потім зняли. Під коронку по любому їжа потрапляє, тому що ясна мʼякі і рухомі. Але болю не має бути, оскільки зуб має бути вже без нерву. Або ж не якісно видалили нерв, в мене було теж таке, кінчик нерву дуже тоненький і його не видалили(
мимАпроходила• 05 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую.