05 марта в 10:10

Мультипіч, треба вона чи ні?

В менене має) хочу почути думку в кого вона є. Хочу купити мамі на подарунок. Чи варто її купувати чи це та сама ж мультиварка?
So_so 05 марта в 10:12
Они между собой совсем не похожи. Я в мультпечке курицу и рыбу делаю, больше ничего. Но для этих блюд она мне идеальна.
Зайченя 05 марта в 10:14
Зараз якийсь писк на ці мультипечі, як колись був на мультиварки.
Я в мульті готую дуже рідко. Навіть той вже плов перестала, бо на сковороді мені зручніше.
Як подумаю, що мить треба ту кришку з мульті, ждать поки висохне все, щоб сховать і воно стоїть мені заважає на кухні.
Переживаю, щоб так з пічкою не було.
Всі блогери рекламують цю піч в магазині терка.
Типу без олії майже, за 20 хв вечеря
Обращеница 05 марта в 10:16
Мне не вкусно в ней тоже повелась на восторженные отзывы . У меня мастхэв гриль , а мультипечь раз в год для картошки фри
автор Цвіпканя 05 марта в 10:16
Ответ дляЗайченя
Зараз якийсь писк на ці мультипечі, як колись був на мультиварки.
Я в мульті готую дуже рідко. Навіть той вже плов перестала, бо на сковороді мені зручніше.
Як подумаю, що мить треба ту кришку з мульті, ждать поки висохне все, щоб сховать і воно стоїть мені заважає на кухні.
Переживаю, щоб так з пічкою не було.
Всі блогери рекламують цю піч в магазині терка.
Типу без олії майже, за 20 хв вечеря
так і я так думаю хоча мама мультиваркою користується постійно. і ще чи підходить ця піч для приготування дієтичних страв?
ЖонДуан 05 марта в 10:20
Мені подобається, бо я на ПП.
Мексиканочка 05 марта в 10:21
Ответ дляОбращеница
Мне не вкусно в ней тоже повелась на восторженные отзывы . У меня мастхэв гриль , а мультипечь раз в год для картошки фри
А поделитесь что на гриле готовите?Мне очень бедрышки нравятся и горячие бутерброды, больше как то ничего не придумывается. А картошка кстати продается замороженная,можно в духовке на противне приготовить.
Обращеница 05 марта в 10:24
Ответ дляМексиканочка
А поделитесь что на гриле готовите?Мне очень бедрышки нравятся и горячие бутерброды, больше как то ничего не придумывается. А картошка кстати продается замороженная,можно в духовке на противне приготовить.
Все готовлю , мы очень рыбу любим разную удобно 15 минут и готово , курицу и целую и частями . Лаваши с сыром ,
Пік Антна 05 марта в 10:31
Ответ дляОбращеница
Все готовлю , мы очень рыбу любим разную удобно 15 минут и готово , курицу и целую и частями . Лаваши с сыром ,
Целую курицу на гриле?
Обращеница 05 марта в 10:34
Ответ дляПік Антна
Целую курицу на гриле?
Да у меня гриль хл как цыпленка табака кладу 40 минут и готово
Обращеница 05 марта в 10:38
Ответ дляПік Антна
Целую курицу на гриле?
Да вот фото очень удобно брать небольшие так чтоб съесть всем за ужином и все .
Атятя_тётя 05 марта в 10:41
Ответ дляЦвіпканя
так і я так думаю хоча мама мультиваркою користується постійно. і ще чи підходить ця піч для приготування дієтичних страв?
Я купила. Пока все ок. Готовила мясо, курицу, картофель фри,слойки, овощи, вот рыбу пока не делала. Горячие бутерброды. Все супер. Мне очень нравится
После 18 05 марта в 10:43
Ответ дляМексиканочка
А поделитесь что на гриле готовите?Мне очень бедрышки нравятся и горячие бутерброды, больше как то ничего не придумывается. А картошка кстати продается замороженная,можно в духовке на противне приготовить.
Мені подобаються стейки із свинини, ковбаски домашні, шаурма, бутерброди та короп. Курка з кістками не зайшла, мені вона сира залишається і не просмажується нормально, а ось стегенця без кістки смажить чудово.
Пік Антна 05 марта в 10:45
Ответ дляОбращеница
Да вот фото очень удобно брать небольшие так чтоб съесть всем за ужином и все .
Не пробовала целую, надо исправить
ЛЮБА 05 марта в 10:49
У нас прижилась мульти печь , картошка, ребра, бутерброды , грибы , крылья , быстрая пицца . Да реально с пару ложками масла можно приготовить .
долой_лама 05 марта в 11:42
В готелі була. Рибу готувала втричі довше,чим було заявлено. Грінки смачні, але я їх не їм часто. Випічка ні,бо нижнього нагріву немає,треба перевертати. М´ясо довго готувати. Мені вдома вона не потрібна, краще Мультиварка.
долой_лама 05 марта в 11:43
Ответ дляЖонДуан
Мені подобається, бо я на ПП.
І що ви там такого пп готуєте,що неможливо в духовці,або мультіварці/ плиті приготувати?