Янка-угомонись• 05 марта 2024
Ремонт в коридорі, де знайти майстрів? Київ
До війни робили ремонт в квартирі, але не встигли доробити коридор. Тепер він «ріже» око своїм виглядом. Хочемо нарешті завершити це діло .
Але де знайти майстра, який погодиться зробити ремонт в маленькому коридорі ( площа десь 6 м кв)? Можливо тут хтось підкаже? Буду дуже вдячна!
Майстер, що робив до цього, зараз в ЗСУ. Тому він-не варіант (
НичеНипанимаю• 05 марта 2024
На кабанчике не смотрели? Там много есть услуг и с рейтингом мастеров.
Инстагра_мерша• 05 марта 2024
Вы доверяете мнимым отзывам на Кабанчике? У меня один печальный опыт с разработкой сайта был. Теперь обхожу кабанчик стороной. Лучше искать по отзывам от знакомых.
Янка-угомонись
• 05 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ой, тільки не кабанчик
Вже знайшли раз майстра, що плінтус приклеїв . Рейтинг був хороший, а наробив такого… страшно глянути
Янка-угомонись
• 05 марта 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ні, я не довіряю
Теж був невдалий досвід
Тому кабанчик обходжу стороною
Теж був невдалий досвід
Тому кабанчик обходжу стороною
НичеНипанимаю• 05 марта 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
У меня прекрасный был опыт. Очень хорошего мастера по электрике нашла.
tanya_light• 17 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
можна контакт?