Столічна штучка• 06 марта 2024
Які альтернативи Дуолінго? Порадьте програмки безкоштовні?
У мене 559 днів дуолінго вже. Чесно, не очікувала, що так легко підтягну англійську хоч до рівня без складності помагать дітям з уроками. Бо забулось все зі школи, не використовувала. Наша пам´ять цікава штука, треба було тільки піднять з глибин ці знання.
Дуже класна програма.
Які ще є подібні?
Дуже класна програма.
Які ще є подібні?
Столічна штучка
• 06 марта 2024
Ответ дляTammy21
Зараз пошукаю посилання на реєстрацію Дропс. Він платний, але там є безкоштовний рік для українців.
Дякую. Як чудово
220В• 06 марта 2024
мені би польську.
в дуолінго є, але всі мої помилки через те що я невірно строю фрази англійською і це бісить. замість того щоб всю увагу приділяти польській мові я маю думати де там втулити який артикль