06 марта в 13:56

Христина Соловій повідомила про розрив стосунків з Сергієм Жаданом

31-річна співачка Христина Соловій повідомила про розрив стосунків із 49-річним письменником Сергієм Жаданом та нові стосунки з 42-річним чоловіком.
Також, зі слів Христини, на момент початку стосунків, Сергій Жадан був одруженим, а сама Христина – зустрічалась із хлопцем.
Вони були разом майже півтора року. Ініціаторкою розриву стала Христина Соловій, причиною вона назвала свою закоханість у іншого чоловіка, про що дізнався письменник. Стосунки завершились майже одразу після зйомок скандального кліпу на пісню «Серце» в львівській церкві. При цьому, на момент завершення їхніх стосунків співачка вже зустрічалась із 42-річним чоловіком, із яким вони досі разом.

«Я закохалась. І все сталось як сталось… Це була дуже напружена історія, вона здорово потріпала всім нерви, всім сторонам, через те, як це сталось, я б не хотіла про це говорити, про деталі, але було непросто», – додала співачка.
Нагадаємо, чутки про роман Христини Соловій та Сергія Жадана почали поширюватись у травні 2023 року, коли письменник подав на розлучення з дружиною Іриною Куніциною. Весь цей час пара не спростовувала, але й не підтверджувала своїх стосунків.
Забула що? 06 марта в 13:57
Та і пофіг
1 35
ЖонДуан 06 марта в 13:57
Наркомани прастітутки
1 1 51
Тундиринда 06 марта в 13:57
Кто эти люди кому интересен этот шлак весь и чужое белье
7 20
Ручки-Крючки 06 марта в 13:57
Хто ці люди?
8 12
Я шалунья 06 марта в 13:57
То що, Сірожка начистив тикву новому хаха цією пєвіци?
Десь так, але... 06 марта в 13:57
Нахрен за кем-то левым наблюдать?
Відірву та викину 06 марта в 13:57
Скачут по уям как блохи
2 22
Я шалунья 06 марта в 13:58
Ответ дляРучки-Крючки
Хто ці люди?
Ну не знати, хто такий Жадан, може тільки русня
23 19
Ручки-Крючки 06 марта в 13:59
Ответ дляЯ шалунья
Ну не знати, хто такий Жадан, може тільки русня
Та ви шо?🤣
9 19
Говорю відверто 06 марта в 13:59
Ответ дляЯ шалунья
Ну не знати, хто такий Жадан, може тільки русня
Слава Ісу!
Я теж не в курсі, хто такий Жадан. Цікавлюсь іншим.
9 14 2
Носки на подтяжках 06 марта в 14:00
Ответ дляЯ шалунья
Ну не знати, хто такий Жадан, може тільки русня
Скажіть, трошки сумно бачити культурний рівень деяких порадниць. Іспанський сором.
25 15
Освічую темряву 06 марта в 14:01
У цьому є і позитив- можна чекати нової лірики від Жадана. Він такий класний ❤️
Лівий Локіть 06 марта в 14:02
Яркий пример, что на чужом несчастье счастья не построишь. Ждем новости, как Кристину бросит ее новый возлюбленный, потому что карму никто не отменял.
Говорю-балакаю 06 марта в 14:03
я люблю Жадана, вчора десь бачила шматок інтерв´ю Соловій, якось вона не дуже порядно вчинила, ну то й таке, в цілому це їх стосунки, я тільки не розумію навіщо це прям розповідати так детально. розійшлися та розійшлися
9 1 1
Вакцениро Вона 06 марта в 14:03
Люблю творчість Жадана, та не можна ж не визнавати, що він старе пердло для 31-річнлї жінки. Нахіба воно їй?
9 9 4
Лівий Локіть 06 марта в 14:04
Ответ дляГоворю-балакаю
я люблю Жадана, вчора десь бачила шматок інтерв´ю Соловій, якось вона не дуже порядно вчинила, ну то й таке, в цілому це їх стосунки, я тільки не розумію навіщо це прям розповідати так детально. розійшлися та розійшлися
Ну за личной жизнью медийных личностей публика всегда следит, с этим ничего не поделать. А Жадан фигура видная. О Кристине узнала только после начала войны и ее песни ’Одного ранку’ или как там называется, забыла
3 1
Гарантую неперелевки 06 марта в 14:04
Какой водевиль, аж мерси
Атятя_тётя 06 марта в 14:04
Шо вона нам про вік пише, хай розміри зазначить, технічні характеристики, скіки сантиметрів у кожного... тоді будемо розмірковувати, а так....
Говорю-балакаю 06 марта в 14:05
Ответ дляЛівий Локіть
Ну за личной жизнью медийных личностей публика всегда следит, с этим ничего не поделать. А Жадан фигура видная. О Кристине узнала только после начала войны и ее песни ’Одного ранку’ или как там называется, забыла
ні, я розумію, що слідкують.
я скоріше мала на увазі, що вона так детально розповідала все у інтерв´ю.
Помаранчова душа 06 марта в 14:05
Лівий Локіть 06 марта в 14:05
Ответ дляВакцениро Вона
Люблю творчість Жадана, та не можна ж не визнавати, що він старе пердло для 31-річнлї жінки. Нахіба воно їй?
Вы правда не понимаете? Мне кажется, в случае с известными личностями возраст отходит на второй план. Влюбляются не столько в человека, сколько в его творчество и в известность
2 2 7 1
Непогодка 06 марта в 14:05
Кто это?
3 7
Забула що? 06 марта в 14:06
Ответ дляЯ шалунья
Ну не знати, хто такий Жадан, може тільки русня
А що він такого видатного для України зробив?
10 15
Вакцениро Вона 06 марта в 14:07
Ответ дляЛівий Локіть
Вы правда не понимаете? Мне кажется, в случае с известными личностями возраст отходит на второй план. Влюбляются не столько в человека, сколько в его творчество и в известность
Ну, закохатися можна і в персонажа. Та коли воно часто буває поряд, то домашні трикошки та пердіння під ковдрою кого завгодно спустять з неба на землю.
2 5
осень харашо 06 марта в 14:08
Ответ дляДесь так, але...
Нахрен за кем-то левым наблюдать?
бо свого життя не має
3 8
Забула що? 06 марта в 14:08
Ответ дляНоски на подтяжках
Скажіть, трошки сумно бачити культурний рівень деяких порадниць. Іспанський сором.
Подружня вірність - це теж про культуру
2 7
Elena_Kiev_Solomenskiy 06 марта в 14:09
прям алла пугачева)) так это важно всем
5 4 1
тогдалия 06 марта в 14:09
Ответ дляРучки-Крючки
Хто ці люди?
Ылита нашего времени видимо. Раз все в курсе кто они и с кем трахаются.
3 7 4
Лівий Локіть 06 марта в 14:10
Ответ дляВакцениро Вона
Ну, закохатися можна і в персонажа. Та коли воно часто буває поряд, то домашні трикошки та пердіння під ковдрою кого завгодно спустять з неба на землю.
Ну вот потому и расстались) Жаль, что в результате разрушен 14-летний брак. И дочку Жадана жаль.
6 1
Пенсіонер 06 марта в 14:10
Що далі,як нам бути?
Долари скупляти?
Чи міняти?