Дама с заначкой• 06 марта 2024
Мімоза це зовсім не мімоза?
Виявляється, що ці гарненькі жовті квіти це насправді акація, а не мімоза. Цікаво, звідки традиція називати її мімозою?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 марта 2024
Мімо́за (Mimosa) — рід рослин з підродини мімозових (Mimosoideae), родини бобових (Fabaceae). Складається з близько від 300 до 450 видів трав і чагарників. Родова назва утворена від грец. μιμος («актор», «мім») і латинського суфіксу –osa (що означає схожість, подібність) — з огляду на незвичайну властивість його листя[1][2]. Рід Мімоза представлений деревами, кущами та трав´янистими рослинами. Мімозу часто висаджують на передньому плані у квіткових композиціях, тому що її ніжні суцвіття виглядають дуже ефектно на тлі інших квітучих рослин (на світлішому тлі рослина виглядає найкраще)[3]. У квіток мімози пилок належить до сильних алергенів[3].
Вишиванка• 06 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Де я живу, то саме мімоза))
Боже, красота какая!
Представляю тот аромат.
Где это? И когда цветет?
Представляю тот аромат.
Где это? И когда цветет?
Хлопаю ресницами• 06 марта 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вот акация.
Я все лето ламаю ветки кролику.
У нее и листья не такие.
Я все лето ламаю ветки кролику.
У нее и листья не такие.
И вот акация
Лгин• 06 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
Та да. Вже і кавун не ягода, як виявилось
А помидор не овощ
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
Это одно семейство
В них одна підродина. Але все ж таки одна рослина акація, а інша - мімоза
Яжбоматуся• 06 марта 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вот акация.
Я все лето ламаю ветки кролику.
У нее и листья не такие.
Я все лето ламаю ветки кролику.
У нее и листья не такие.
То тоже акация. Ещё называют стеснительной, так как она на ночь закрывает листочки
Хома з пастою• 06 марта 2024
Ответ дляSweetInn4ik
И я сейчас живу там, где цветёт мимоза)
эх, красиво, я сегодня в Киеве видела уже в продаже, небольшая , короткий букетик ( по виду, будто одна веточка всего)- 150-200 грн
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Де я живу, то саме мімоза))
Красота. Де це ви мешкаєте?
Там напевно аромат у повітрі просто божевільний. В мене зараз маленька гілочка стоїть поруч і то відчувається
Пффф 100%• 06 марта 2024
Ответ дляВишиванка
Боже, красота какая!
Представляю тот аромат.
Где это? И когда цветет?
Представляю тот аромат.
Где это? И когда цветет?
Чорногорія. Нажаль тут з мімозою проблеми, бо тут є фестиваль Мімози(в 14 лютого по березень, для офіційних заходів на спец ферма вирощують але місцеві по місту ламають і продають) я навіть ще 5 чи 6 років тому пам´ятаю, як та мімоза вздовж дороги та по всьому місту була, зараз вже реально меньше(( починає квітнуть на початку лютого, кінця січня і до березня. Зараз тут сезон магнолії
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Дніпро, ось ця красота 70 грн
Хома з пастою• 06 марта 2024
Ответ дляДама с заначкой
Дніпро, ось ця красота 70 грн
ну вот я примерно такой сегодня вечером видела возле м. Дарница, 150 и 200 грн)
100%• 06 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Ого, цены
О, третье фото не открылось у меня
Вот ещё вам цветочков
На первом фото не знаю что за дерево цветёт
О, третье фото не открылось у меня
Вот ещё вам цветочков
Пффф 100%• 06 марта 2024
Ответ дляДама с заначкой
Красота. Де це ви мешкаєте?
Так, пахне казково, словами важео передати той аромат. Вище відповіла,я в Чорногорії, зараз нажаль тут мімоза на грані зникнення, бо ламають та продають туристам місцеві. Ще є дерева, але не так як років 5-6 тому. Переважно в приватних садочка цілі сади. По місту вже мало(((
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Я думаю, що у нас завтра-післязавтра теж дорожче буде
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ для100%
Ого, цены
О, третье фото не открылось у меня
Вот ещё вам цветочков
О, третье фото не открылось у меня
Вот ещё вам цветочков
Вишня?
Хома з пастою• 06 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
ваши фото мне Румынию напомнили) Когда война началась, мы с сыном там 2 месяца прожили, там магнолий, как у нас тополей)) Там вообще город-сад, куча клумб, а розы там какииие))
100%• 06 марта 2024
Ответ дляДама с заначкой
Вишня?
Не, не вишня точно
Не знаю, я плохонький ботаник
Шикаю і викаю• 06 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Драсті
Акація не така
Це мімоза
Акація не така
Це мімоза
І вам не хворіти. Мімоза це дерево з роду Акація, сімейство бобові.
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
В нас теж в Дніпрі останні роки стали зʼявлятися сакури та магнолії. Минулої весни я так надихнулась магноліями біля танців доньки, що майже купила собі на дачу. Як би знайшла куди посадити, то точно купила б
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ для100%
Не, не вишня точно
Не знаю, я плохонький ботаник
Я теж ще той садовод-любитель
Хома з пастою• 06 марта 2024
Ответ дляДама с заначкой
с сакурами мне повезло, у меня на соседней улице есть сакуровая аллея))
Пффф 100%• 06 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Цей регіон дуже схожий, я саме в Румунії не була, але до війни об їздила Албанію, Хорватію,Словенію та Боснію та Херцеговину та трохи Сербію. Досі згадую ті безтурботні часи(((
Не цілуюсь з бодуна• 06 марта 2024
Ответ дляSweetInn4ik
И я сейчас живу там, где цветёт мимоза)
Какая ж красота
100%• 06 марта 2024
Ответ дляВишиванка
А где это?
Юг Франции.
Природа и климат здесь, конечно, восхитительные
Но Днепр все равно лучше
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
В нас алея сакур на території транспортного університету. Невеличка, але така красива. І ще в декількох районах міста висадили роки 3-4 тому молоді сакури