Анонимус Я• 07 марта 2024
Чим зняти біль підшлункової?
Порушили дієту при діабеті. Вже 2 добу болить живіт. Ношпа знімає на нетривалий час.
Лікар наш на лікарняному. Купили мезим 10 тис. Але чим знімають біль?
КоролеВешна• 07 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
Може є препарати саме для підшлункової?
Спазмалгон или уколоть баралгин, дексалгин
Полюю на дрони• 07 марта 2024
Мне помогают. Хронический панкреатит уже много лет, хронь обостряется каждые 6 месяцев. Антраль + панкреатин + но-шпа. Но автору только боль снять. Если острый панкреатит, то там мало что из таблеток поможет, капаться нужно комплексно, это к врачу.
ГендиреХтор• 07 марта 2024
Острый приступ купируется одним- голод, холод и покой.
Я не ем как минимум сутки, пью минеральную воду и лежу.
Потом понемногу начинаю есть.
Фиктивная• 07 марта 2024
Для поджелудочной голод полезен. И как не удивительно, мята. Можно заварить и пить отвар.
Щаслива Я• 07 марта 2024
Ответ дляrammstein
Трава ’ Гастрофіт’ в пакетиках з аптеки.
Насіння льону томить на вогні 1,5- 2 год.( стає, як кисіль). Пити часто на протязі дня.
Голод. Пізніше- сухарики.
Таблетки Креон, але вже з легенькою їжею.
Зазвичай на траві гастрофіт і льон попускає за день.
Голод. Пізніше- сухарики.
В гастрофіті протипоказання: гострий панкреотит, тому може бути гірше.
Автор, мені трошки легше від спазмолгону, але пила вже коли зовсім нестерпно, а так голод та ношпа та лежати поки не стане легше