Аристократка-тунеядка• 08 марта 2024
Ну что понеслась? Фото подарков на 8 марта
22 года назад, когда еще начинали жить с мужем я очень расстроилась когда на 8 марта он подарил мне маникюрный набор. Был скандал. И вот спустя эти годы я заказываю себе в этот день...сенсорный мусорный бак. Который по стечению обстоятельств будет только завтра. Три розы как с кустов с соседнего участка, ждала тюльпаны. В общем романтика, ухаживания, сюрпризы это не конёк моего мужа. А так хотелось бы. А что у вас?
Подмигашка• 08 марта 2024
Нічого не очікувала, зараз не те фінансове становище. Та і взагалі не до свята, ми в прифронтовій живемо і військові говорять, що треба буде скоро евакуюватись. Не хочеться нікуди їхати і не знаєш, що воно буде. Але чоловік привітав, подарував тюльпани і 2000 грн., свекр приніс 500 і мама тисячу скинула. Хотіла замовити парфуми, які давно хочу, а вони здорожчали, не вистачає. А, ще син подарував 3 білих тюльпанчики. Як буде спокійно, вийдемо з дитиною на прогулянку, зайдемо в кав´ярню на каву з десертом. От і все святкування
Пффф 100%• 08 марта 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А подключения ждать не будете?
може курʼєра буде мить полоскать
Фісташкова кава• 08 марта 2024
Ответ дляПирожкиня
Ну а що поганого в красі і тюльпанах
Краса врятує світ
Тюльпани 🌷 300 штук вчора на подвірʼї школи діти висадили
Отаке прекрасне і має бути життя
А у нас боротьба щодня
Краса врятує світ
Отаке прекрасне і має бути життя
А у нас боротьба щодня
Нічого поганого! Молодці! Добра справа. Просто хтось реально тих тюльпанів раз на рік чекає й отримує, а всі решта днів не заслужила, мабуть (
Бабулька• 08 марта 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Лежу с гриппом
Жуть какая
Никаких праздников не хочу
Жуть какая
Никаких праздников не хочу
Швидкого одужання
Настасья Пицун• 08 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
оу, автор, в мене подарунок схожий на ваш
А у меня такой . Желаю вам встретить достойного мужчину ,который будет дарить подарки .
Пффф 100%• 08 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
в мене супер чоловік
він давно питає шо я хочу на свято. але проблема в тому шо я нічого не хочу 🥲 в мене глибока депресія і хронічна втома. тож бажань ніяких(
Ёшки_Матрёшки• 08 марта 2024
Ответ дляil-mari
серце крається, милі хлопчики....
Мы в 22 году выезжали из под киева, я взала с собой бинт и перекись, потому что слышала что машины расстреливают, поехали, первый наш блок пост, военные с автоматами, и один подходит к машине и дарит мне тюльпан, поздравляет женщин с 8 марта, оказалось что было 8е марта. Как я рыдала, запомнила на всю жизнь этот тюльпан🥹
Ответ дляЁшки_Матрёшки
обнимаю вас, бедные наши люди....
Стетоскопуло• 08 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
Радянщина перетворила цей день на свято краси й тюльпанів. А це день боротьби жінок за свої права - право голосувати, обіймати державні посади, припинити дискримінацію у всіх сферах, куди жінці було зась)
А хіба не в тому совку поставили жінок на один рівень з чоловіком, навіть в питаннях важкої фізичної праці ?
Настасья Пицун• 08 марта 2024
Ответ дляГубной рояль
Мне подарки от любимых мужчин) Я только проснулась, они уехали уже.
А я тоже кормила моего дарителя любимым весенним блюдом .
Я такая - жду трамвая• 08 марта 2024
Мій лежить в телефоні з самого ранку,навіть і слова не сказав
Може,квіти купить встане,а може й ні.
Стетоскопуло• 08 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
А у місцевих дам взагалі свято міщанства . Я попросила чоловіка задонать на потреби 3 штурмової. Мені не дуже потрібні сьогодні тюльпани за дурні гроші. А тут дивлюся вже війна закінчилась (
Зробіть окрему тему і там розказуйте - про совок , про міщанство, про все що хочете.
Навіщо тут ваш флуд? Нічого ви не розумієте якщо таке пишете.
Рассказница• 08 марта 2024
Ответ дляil-mari
шо цікаво, раніше 6 7 8 у вікно спостергала багато людей с квітами, вчороа купляла бабульці знаомій, так я одна несла квііти...
За неделю до 8 марта зашли в цветочный магазин, показала, что хочу именно такие цветы, НЕ розы. Вчера вечером подарил. В прошлую субботу купили мне подарок.
Стетоскопуло• 08 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
Так для вас значить тоже війни немає? Ви зараз не десь волонтерите, або сидите в окопі - ви прохолоджуєтесь на форумі.
Настасья Пицун• 08 марта 2024
Ответ дляосень харашо
Если ждуны, то только такие👍
А это я ,оделась красиво и загадочно смотрю вдаль ,курю ,жду приставаний и тюльпанчикрв или котиков .
Сонячний зайчик• 08 марта 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я сама себе и дочке заказала рубашки - вышиванки красивые одинаковые, сегодня уже приедут.
Покажите. Ищу красивую дочке
Настасья Пицун• 08 марта 2024
Ответ дляБабулька
А до якого віку можна носити?)))
До 16, максимум до 20
Сундучок с каникулами• 08 марта 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Лежу с гриппом
Жуть какая
Никаких праздников не хочу
Жуть какая
Никаких праздников не хочу
Аж кольцо сняли
Настасья Пицун• 08 марта 2024
ОхиИВздохи• 08 марта 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
У меня ничего.Фин трудности.Сын шоколадку только принес,но то такое,он мне их каждую неделю носит.
Сын молодец !
Я дочке - на Новый Год подарок, на День рождения, на 8 марта, хотя сейчас скрута … а мне она ничегошеньки, просто не думает обо мне, хотя и объясняла, что приятно внимание, а не подарок - пусть даже шоколадка или открытка, но чтоб ты позаботилась об этом, но пока мои слова в никуда …
Бабулька• 08 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
До 16, максимум до 20
Ужасть яка
. А якщо в 21?))
КоКоКоКоКоКо...• 08 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
Свято 8 березня має і неофіційну версію. Нібито 1857 року в Нью-Йорку протестували зовсім не працівниці текстильних фабрик, а представниці найдавнішої у світі професії - повії. Їхні вимоги були трохи іншими: виплатити матросам зарплату, щоб ті могли розрахуватися зі ’жрицями кохання’.
У 1894-му, 8 березня, демонстрація повій відбулася в Парижі - жінки вимагали таких самих прав, як у швачок або пекарів, і створення своїх профспілок. У 1895-му в Чикаго і в 1896-му в Нью-Йорку відбулися схожі акції, а в 1910-му нібито сама Клара Цеткін із Розою Люксембург, своєю подругою, вивела повій на вулиці Німеччини - вони вимагали покласти край свавіллю поліції.
Неофіційну версію свята в СРСР замовчували - країні потрібні були ударниці праці, які вміють водити трактор і загартовувати сталь, тож жіночий день у СРСР тривалий час був із політичним забарвленням, а сам образ радянської жінки був насамперед ’трудівницею, матір´ю і комуністкою’. Але в 1970-х у радянських школах хлопчики почали вітати дівчаток із цим днем, а після розпаду Союзу свято стало романтичним і перетворилося на ’день весни, краси і жіночності’.
Капризуля• 08 марта 2024
Ответ дляНа границе
Вот)
Классный ковёр! Подскажите пожалуйста, где такой можно заказать и стоимость?
Бабулька• 08 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Шо це?
Яичница с беконом• 08 марта 2024
На работі вчора поздравили цукерками та 3 тюльпани 🌷, сьогодні зробили вихідний.
Чоловіка в мене немає, чекаю може хтось з залицяльників проснеться 🤣
На ДР один прокинувся, скинув 10 тис. на карту.