09 марта в 13:21

Є допомога відновлення готівкою

Мало того , що обіцяли мені в селищній раді 450 тис на відновлення будинку , нарахували 150((((( тисяч (((, так ще й ціни в півтора рази вищі на все( батареї опалення , шпалери і т д ) в епіцентрі при розрахунку цією картою є допомога .
Може хто в курсі - як зняти готівкою можна ці гроші і отоваритись по адекватним цінам ?
і так копійки , вистачить опалення в домі замінити , так ще й ціни космос (
сама себе прекрасная 09 марта в 13:23
ви маєте на увазі, що ціни високі на цей товар в Епіцентрі, чи що коли на ціннику вартість 1000грн, а при розрахунку картою Е допомога вартість 1500 стає?
1 2
СкокоМнеДадите 09 марта в 13:23
Жесть чесно(( по темі не знаю
1 2
Зайканалужайке 09 марта в 13:24
Готівкою ви ніяк не знімете. Плюс не зможете оплатити карткою товари, які не входять в категорію ремонту.
1 1
сама себе прекрасная 09 марта в 13:24
взагалі може пошукати більш бюджетні магазини у вас в місті
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:24
Ответ длясама себе прекрасная
ви маєте на увазі, що ціни високі на цей товар в Епіцентрі, чи що коли на ціннику вартість 1000грн, а при розрахунку картою Е допомога вартість 1500 стає?
Ось треба нам батареї купити , розрахунок картою

В епіцентрі на товарах таких надпис е відновлення і ціна на 1300 грн вища на цю батарею

Якщо готівкою купувати , то мінус 1300 грн
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:25
Ответ дляЗайканалужайке
Готівкою ви ніяк не знімете. Плюс не зможете оплатити карткою товари, які не входять в категорію ремонту.
Так
Я знаю про це

То ж ці товари всі з ціною плюс 50%
1 2
сама себе прекрасная 09 марта в 13:25
Ответ дляНе боюся осуду
Ось треба нам батареї купити , розрахунок картою

В епіцентрі на товарах таких надпис е відновлення і ціна на 1300 грн вища на цю батарею

Якщо готівкою купувати , то мінус 1300 грн
зрозуміла. тоді моніторте інші магазини.
в мене ще все попереду- в мене вікна кілька днів тому вилитіли.
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:26
Ответ дляСкокоМнеДадите
Жесть чесно(( по темі не знаю
Так, мало того
Що крадуть дурять на простих людях
Так і далі купити по норм ціні не реально ((
Шифер дорожчий на 50% при розрахунку картою є відновлення ((
СкокоМнеДадите 09 марта в 13:30
Ответ дляНе боюся осуду
Так, мало того
Що крадуть дурять на простих людях
Так і далі купити по норм ціні не реально ((
Шифер дорожчий на 50% при розрахунку картою є відновлення ((
З неї не можна гроші перекинути на вншу карту? І зняти
Файна цьоця 09 марта в 13:31
Ответ дляНе боюся осуду
Ось треба нам батареї купити , розрахунок картою

В епіцентрі на товарах таких надпис е відновлення і ціна на 1300 грн вища на цю батарею

Якщо готівкою купувати , то мінус 1300 грн
Піпець, ще одна афера року
Автор я вам співчуваю, реально мало того що люди втратили житло ще й тупо заробляють на них
1 1 2
Непогодка 09 марта в 13:31
Ответ дляНе боюся осуду
Так, мало того
Що крадуть дурять на простих людях
Так і далі купити по норм ціні не реально ((
Шифер дорожчий на 50% при розрахунку картою є відновлення ((
Дивно, а це хіба законно?
З горіха зерня 09 марта в 13:31
Ответ дляНе боюся осуду
Так, мало того
Що крадуть дурять на простих людях
Так і далі купити по норм ціні не реально ((
Шифер дорожчий на 50% при розрахунку картою є відновлення ((
Так може піднімати це питання, звертатись до медіа і тд?
5 1
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:35
Ответ дляЗ горіха зерня
Так може піднімати це питання, звертатись до медіа і тд?
Спочатку мені нарахували 110 тисяч
Як пішла я в сел раду
Ну поматюкала я їй
Подзвонила до цих дівчат , звідки приходив той «майстер експерт», який все міряв дивився знімав на телефон пошкодження - на них покричала
Ну добавили 40 тис ще
Якщо відмовляєшся - то взагалі нічого не дадуть , думаю - треба підписувати накладну хоч на ці гроші , бо нічого не добʼюся все одно ((
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:36
Ответ дляСкокоМнеДадите
З неї не можна гроші перекинути на вншу карту? І зняти
Неможливо
Все «зашито» в Приват 24 на цій картці
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:38
Ответ дляФайна цьоця
Піпець, ще одна афера року
Автор я вам співчуваю, реально мало того що люди втратили житло ще й тупо заробляють на них
Їх ще щоб отримати - вибігала три місяці
То БТІ
То реєстратор
Всюди гроші плати за оновлені документи
Черги місяць (((
Інакше в дія не підтягнеться нічого ((
Кружите меня,кружите 09 марта в 13:40
Ответ дляНепогодка
Дивно, а це хіба законно?
А законно было ставить цены на аренду жилья +300% для беженцев?
Чисто бизнес.
До войны хотела дедушке и бабушке памятники поставить, цена была 6-7тыс, сейчас 30тыс, потому что спрос большой, много погибших военных
1 3
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:42
Ответ дляКружите меня,кружите
А законно было ставить цены на аренду жилья +300% для беженцев?
Чисто бизнес.
До войны хотела дедушке и бабушке памятники поставить, цена была 6-7тыс, сейчас 30тыс, потому что спрос большой, много погибших военных
Я навіть не ставила
Просто хрести
Та і бабуся казала - ніяких памʼятників , на груди буде давити мені , краще витратиш на себе і дітям щось

Але ж хату треба ремонтувати , короче , таке (((
2 1
Непогодка 09 марта в 13:45
Ответ дляКружите меня,кружите
А законно было ставить цены на аренду жилья +300% для беженцев?
Чисто бизнес.
До войны хотела дедушке и бабушке памятники поставить, цена была 6-7тыс, сейчас 30тыс, потому что спрос большой, много погибших военных
То чисте скотство((
Я маю на увазі, що так Епіцентр у відкриту робить? Ціни в півтора рази вищі це взагалі 😶
1 2
З горіха зерня 09 марта в 13:45
Ответ дляКружите меня,кружите
А законно было ставить цены на аренду жилья +300% для беженцев?
Чисто бизнес.
До войны хотела дедушке и бабушке памятники поставить, цена была 6-7тыс, сейчас 30тыс, потому что спрос большой, много погибших военных
Так
Теж читала, що ажіотаж на памʼятники
Ціни виросли в рази.
Зайканалужайке 09 марта в 13:48
Ответ дляНе боюся осуду
Так, мало того
Що крадуть дурять на простих людях
Так і далі купити по норм ціні не реально ((
Шифер дорожчий на 50% при розрахунку картою є відновлення ((
В сенсі дорожчий? В тому ж Епіцентрі ціна однакова для розрахунку будь якою карткою. Ціна не зростає в магазині, якщо ви платите через Є відновлення. Магазину без різниці якою карткою ви розраховуєтесь.
Зайканалужайке 09 марта в 13:49
Ответ дляНе боюся осуду
Ось треба нам батареї купити , розрахунок картою

В епіцентрі на товарах таких надпис е відновлення і ціна на 1300 грн вища на цю батарею

Якщо готівкою купувати , то мінус 1300 грн
А є в вас фото такого цінника?
Україна понад усе! 09 марта в 13:53
Ответ дляНе боюся осуду
Їх ще щоб отримати - вибігала три місяці
То БТІ
То реєстратор
Всюди гроші плати за оновлені документи
Черги місяць (((
Інакше в дія не підтягнеться нічого ((
І що ж ч6и платили? За які оновлені документи?
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:54
Ответ дляУкраїна понад усе!
І що ж ч6и платили? За які оновлені документи?
Паспорт БТІ робила новий 2 тис грн
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:55
Ответ дляУкраїна понад усе!
І що ж ч6и платили? За які оновлені документи?
Та й відпроситися з роботи час треба
Виходити всюди пороги оббити все здати
А я коли не працюю - то і зарплати немає
Свідок Перемоги 09 марта в 13:55
Автор сфотографуйте ціни, як ви кажете, різниця по програмі за товар і звичайна ціна. І це все відправляйте запитом на офіс президента, як звернення громадян.там є можливість подати в електронному вигляді. Обов´язково це зробіть, бо хто з цим не зіштовхувався, то здається що все чудово працює. Я так розумію що партнери програми гарно нагрівають руки на цих коштах. А це не припустимі речі!!! В цих фондах закладені кошти іноземної донорської допомоги. Обов´язково подайте звернення, не дайте далі наживатися на горі людей. Зупиніть це. Я просто в шоці
1 2
Україна понад усе! 09 марта в 13:55
У вас чек-лист є? То там є перелік пошкодженого майна,яке підлягає компенсації. І поруч вартість - розрахунок. Ще до отримання грошей все і так прозоро ясно чи можна повноцінно все замінити чи ні. Чого нервувати тепер
Любительница 09 марта в 13:55
У вас хоч якась можливість є. А в нас через співвласника не можемо оформити допомогу по євідновленню. Хата стоїть пошкоджена... З березня 22р. Законодавчо неможна нічого зробити. До кого звернутися і що робити ніхто не знає
Україна понад усе! 09 марта в 13:56
Ответ дляСвідок Перемоги
Автор сфотографуйте ціни, як ви кажете, різниця по програмі за товар і звичайна ціна. І це все відправляйте запитом на офіс президента, як звернення громадян.там є можливість подати в електронному вигляді. Обов´язково це зробіть, бо хто з цим не зіштовхувався, то здається що все чудово працює. Я так розумію що партнери програми гарно нагрівають руки на цих коштах. А це не припустимі речі!!! В цих фондах закладені кошти іноземної донорської допомоги. Обов´язково подайте звернення, не дайте далі наживатися на горі людей. Зупиніть це. Я просто в шоці
Справа в тому, що походу окрім автора ще такого ніхто не зустрічав
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:57
Ответ дляУкраїна понад усе!
У вас чек-лист є? То там є перелік пошкодженого майна,яке підлягає компенсації. І поруч вартість - розрахунок. Ще до отримання грошей все і так прозоро ясно чи можна повноцінно все замінити чи ні. Чого нервувати тепер
Нервую того
Що дах замінити треба весь , а в чек листі вказали - тільки де дирки в шифері
Смішно правда ?)) кусками полатать))
Опалення перебите , електрики немає чомусь в домі , де його шукати причину ? Треба стіни вивалювати бити шукати
Стеля впала - дсп плиту дали в чек лист ))

Прозоро як прекрасно )
автор Не боюся осуду 09 марта в 13:59
Ответ дляУкраїна понад усе!
Справа в тому, що походу окрім автора ще такого ніхто не зустрічав
Справа в тому , що всі це зустрічають і роблять своїм коштом різницю докладають
Влазять в кредити на 300-500 тисяч грн
Я не готова так