09 марта в 12:24

Пенсія ,чи є срок давності?

Доброго дня,шановні.
Можливо,хтось підкаже.- здається, раніше був такий закон ,коли чоловік (дідусь)помер ,то жінка(бабуся) могла перейти на його пенсію, чи якось так...
Проблема- він помер 6 років назад.. ,а вона оце тільки надумалася...
Ще щось можна вирішити, чи вже поїзд пішов?
Буду вдячна всім,хто відгукнеться.
Анонимус Я 09 марта в 12:29
Нехай звертається до ПФонду, строків немає
Гуру троллинга 09 марта в 12:31
Тільки там не всю пенсію померлого дають. Половину. У мами по факту плюс кілька сотень і мінус безкоштовний проїзд (Київ)
Дякую_аж_підскакую 09 марта в 13:01
Так, можна перейти на половину пенсії чоловіка.
ЯкаКраля 09 марта в 13:51
Не на полную сумму пенсии можно перейти, кажется, только 30 или 50% от его пенсии