ЭтаваНиМожетБыть• 09 марта 2024
Порекомендуйте тушь, которая легко смывается водой.
При этом очень классно красит. Желательно из люкса ну или около)
ЭтаваНиМожетБыть
• 09 марта 2024
Ответ дляНа циголках
фото
Да я ее беру, она правда легко смывается и красит хорошо. Но очень быстро засыхает и начинает осыпаться чуток. Вот думаю может альтернативы есть.
Кусачая Я• 09 марта 2024
Колись була у Мейбелін туш така Snapscara, можливо і зараз є , але думаю , що треба з Європи її замовляти , бо у магазинах не бачила давно
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 марта 2024
я люблю Bourjois з рожевою кришечкою. Скільки вже за життя було різновидів тих тушей, від люкса до массмаркета, а вона мені найприродніші і найкрасивіші вії робить. Коштує дешево, змивається легко.
ЭтаваНиМожетБыть
• 09 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вольюм гламур?
Коварная Зая• 09 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Она же не термостойкая, разве она смывается просто водой?
Коварная Зая• 09 марта 2024
Ответ дляНа циголках
фото
Я ее раньше тоже покупала, но у меня короткие тонкие реснички, эта тушь объема совсем не дает. Но у кого свои ресницы и так хорошие, она подойдет. Мне же нужна объемная тушь.
На циголках• 09 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Так, у мене свої довгі й густі. А донька її не любить
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ой, соррі, то я криво читаю. Я подумала, що питають про таку, яка легко змивається. Бо моя дійсно одним махом змивається засобом, але не водою. Я просто собі лореаль на днях для різноманітності взяла, то ту віддирати треба. А ця моя Буржуа -один ватний диск і чисто. Дякую, що звернули увагу. Я взагалі не знала, що є туш, яка водою змивається.