Брюлик в стразах• 09 марта 2024

Какие парни нравятся девушкам?

С каким парнем ,вы никогда не будете встречаться или никогда бы не встречались?
Хочу на Балі• 09 марта 2024
С болтуном.

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 марта 2024
Больше никогда не стану встречаться с мужчиной ниже меня ростом
Місячне Сяйво• 09 марта 2024
Непорядний і агресивний відразу відпадає
Василина Семеніч• 09 марта 2024
Не сприймаю чоловіків нижче 180см, з залиськуватим не хотіла б, з бідним в жодному разі.
Викачую яйцями• 09 марта 2024
Со жлобом
Місячне Сяйво• 09 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Бідний може розбагатіти, а от багатий може бути корупціонером і зіпсує вам репутацію
автор Брюлик в стразах • 09 марта 2024
Ответ дляХочу на Балі
С болтуном.
Почему? вам не нравится когда парень общительный ?
автор Брюлик в стразах • 09 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Що для вас є бідний? Просто бідний для кожного різне поняття .
Хочу на Балі• 09 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Парень должен делать, а не болтать. Терпеть не могу болтливых мужиков.

Василина Семеніч• 09 марта 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Нє, репутацію скоріше я спорчу. Ну, якщо ми про хлопця, а не про чоловіка, то можливо.
Василина Семеніч• 09 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Давайте домовимося про вік.
Місячне Сяйво• 09 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Сім´я Гринкевичів. Всі стали відомими: і молодші, і старші
Василина Семеніч• 09 марта 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Не знаю хто це, та мати нормальний достаток можна і чесно заробляючи.
Місячне Сяйво• 09 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
В Україні це рідкість
автор Брюлик в стразах • 09 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Давайте домовимося про вік.
Вік від 25 до 30 років
Путающаяся• 09 марта 2024
Різним дівчатам різні.
Мої подруги практично всі щасливі у шлюбі.
Чоловіки у них різні, всі порядні і адекватні.
Але з усіх тільки один міг би мене зацікавити як чоловік, а не друг.
Тобто смаки з подругами у мене зовсім не збігаються.
Як у плані зовнішності, так і у характерах.
Я теж заміжня.
Не виправдовуюсь• 09 марта 2024
С хамлом невоспитанным и хитрым, неискренним
Місячне Сяйво• 09 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
До речі, моя сусідка так вибирала собі чоловіка за зовнішністю, і щоб високий, і щоб гарний... Всім відмовляла, хто був непривабливий зовнішньо. Вибрала.
А тепер він особа з інвалідністю, далі високий, далі без залисин, хоч і старий, але ледве ходить, скручений, хитається виглядає дуже нещасно. Вони живуть разом, але вона його соромиться і ніколи разом вони не ходять.
Рву и мечу• 09 марта 2024
Не буду встречаться с хамом.
Люблю умных, порядочных, ответственных. С работой и жильем.
Но самое главное, это его отношение ко мне.

Seda Garou• 10 марта 2024
Легче озвучить какие нравятся). Интроверты с черным чувством юмора, готовые на любые приключения вне дома и разнообразный регулярный секс. С которым можно обсудить любую тему и показаться в любом виде (болезнь, усталость и тд). В общем полноценный друг тире любовник. Единственное если у такого человека лишний вес то не мой вариант.
Не люблю бабников, людей с неадекватно завышенной самооценкой, слишком романтичных, доминантных командиров.
Василина Семеніч• 10 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Вік від 25 до 30 років
Ок. Тоді має бути вже достатній для утримання родини стабільний дохід, власне житло або реальна перспектива його отримання у найближчий рік. Особисто я абсолютно не розумію пополамщиків, особисто мені такий чоловік не потрібен. Але ж на Порадниці (бо в моєму оточенні таких родин теж немає) ми знаємо, що багато жінок на це згодні.
Я не чарівниця вам• 10 марта 2024
Ответ дляSeda Garou
То скільки вам років?