Маурита• 10 марта 2024
Кто привлекает удачу?
Был ли у вас такой случай, когда вам очень сильно повезло ? Если да то какой ?
Цвірінь• 10 марта 2024
Поцелуй меня удача
А захочешь обними
Ну а нет так не заплачу
Кого хочешь выбери
А захочешь обними
Ну а нет так не заплачу
Кого хочешь выбери
Мию вікна у мороз• 10 марта 2024
Ответ дляЦвірінь
Поцелуй меня удача
А захочешь обними
Ну а нет так не заплачу
Кого хочешь выбери
А захочешь обними
Ну а нет так не заплачу
Кого хочешь выбери
Выбери меня , птица счастья завтрашнего дня )
Все будет, но потом• 10 марта 2024
Коли створите тему як притягнути все гівно в життя, зовіть мене. Причому дивним чином одне закінчилось і в два раза більше тут же навалиться. В цих питаннях я експерД.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 марта 2024
Может это совпадение, но я когда-то начиталась книг по Аюрведе, где рекомендовалось вставать до 6 утра и это типо изменит судьбу к лучшему. У меня как раз тогда *опа была полнейшая. Короче очень долго вставала в 4:50 и в тот период жизни у меня все складывалось очень удачно. Но конечно я вставала и занималась делами. Хотя так можно и здоровье подорвать, если не набирать свою норму.
Обижулька• 10 марта 2024
Из значимого - работу классную находила, с деньгами ситуация улучшалась значительно, подарки получала, значимые для меня. Работаю над повышением удачи дальше)
Почекуха• 10 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
В скільки лягали? в 9?))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 марта 2024
Ответ дляПочекуха
В скільки лягали? в 9?))
Уже с 20 часов начинало вырубать))
Почекуха• 10 марта 2024
Для мене удача - це кому на що везе))
Колись завжди везло знаходити гроші на дорозі (знаходила різні суми, за саму велику купила шкіряну сумку), але останні роки щось ніхто нічого не губить там, де я ходжу))
Везло на екзаменах - прочитати щось перед заходом в аудиторію чи знати тільки 10 білетів із 100 і попадалось те, що знаю))
В студентські роки їздила зайцем в тролейбусі, коли грошей не було - ні разу не зловили ні мене, ні друзів, коли зі мною їхали. Без мене їх ловили))
Везе на якісь ситуації, коли я щось не хочу робити або лінуюсь і думаю про себе ’коли б туди не їхати чи не треба б було щось робити’, часто ситуація, яка не залежить від мене, міняється так як я хочу)
А ось в лотереях мені ніколи не везло(( На відміну від мене подрузі дитинства завжди везло і ходили з нею в магазин де я купувала квиток, а вона тягнула - хоч гривню, але завжди вона щось витягувала, ніколи пустий квиток їх не діставався. Я до сих пір не можу зрозуміти як воно в неї так виходило :))
Почекуха• 10 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Уже с 20 часов начинало вырубать))
Ех, мені ваш графік не світить, я сова)) Лягаю в 1-2 ночі((
Колись давно рано вранці йшла на роботу і помітила розкидані недалеко від обмінника на клумбі купюри по 100 долларів. Думаю, хтось п´яний вночі гуляв, загубив. Зібрала й пішла далі, сума не така вже й велика, може з 400 чи 500 долларів, при тому курсі десь в 8 чи трохи більше гривень.
Не так давно під дощем світлий папірець до черевика прилип, підняла - сертифікат Сільпо на 200 грн. Як виявилось, невикористаний. Використала)
Ну і в дитинстві ще момент був. У нас в місті світло вимикали ввечері, економія електроенергії, 90-ті. І я лишала крейду свою різнокольорову в електрощитку на поверсі нижче мого, там зручно чомусь було її зберігати, щоб не таскати ні додому, ні на вулицю якщо не треба. А коли верталась з прогулянки при вимкненому світлі, залізла в електрощиток не на тому поверсі, бо ж темно, переплутала. Нашла там годинник Оріон, як новенький. Тато в шоці був.)) Здається, носив потім навіть.
Але це й всі мої такі дивні втпалки удачі. Зазвичай, ніякого фарту не маю, тільки вперта робота. А є такі, кому прямо по життю фартить, на жаль, то не про мене.
Безпорадна Кроко• 11 марта 2024
Да. Сина не вбило струмом в 7т ватт. Чи вольт, не знаю як там правильно. Оті стовпи що освітлюють вулиці та по яким кабелі йдуть для міста.