Подтяжка• 10 марта 2024
Геморой после родов
Это жесть какая то. И болит и печёт. У меня швы после первых родов так не болели. В коматозе не спросила акушерство что делать.
К врачу только в пятницу.
Как спасались? И вообще скажите мне что это пройдет
К врачу только в пятницу.
Я шалунья• 10 марта 2024
Засмучу вас - це - до кінця життя. Наслідок родів у жінок. Будете трохи заліковувати, потім знову відновлюватиметься і так по колу. Особливо, коли я годувала груддю, вся рідина йшла в молоко. Почитайте в інтернеті за мазь Сеймової.
Столічна штучка• 10 марта 2024
Мені лікар в пологовому порадила мазь проктозан нео, то я їй вдячна дуже-дуже!! У самої так боліло і пекло, що дитину не могла взяти на руки і походити🤦♀️ скоро знову народжувати, то обов’язково візьму його з собою. Після пологів жодного разу більше геморой не вилізав.
ХуАнита• 10 марта 2024
Періодично відчуваю геморой. Пройшло вже 8 років після пологів. Майже дозріла до операції. В гострі періоди рятуюсь свічками реліф.
Пологи охолоджують, казали вони😂
Несу добро людям• 10 марта 2024
Ответ дляЯ шалунья
А при чем тут ваше кормление грудью?
Невидимка Майя• 10 марта 2024
Дами, як ви після комплекса всіх екзекуцій зважуєтесь на другу, третю, четверту дитину?
Питання риторичне, якщо що :))
Мотористка• 10 марта 2024
Вагітність то не хвороба казали вони. Так, не хвороба. Але значний удар по жіночому організму. Зуби, геморой, шрами по всій проміжності. І це ще не найгірший варіант. Хоча, є й ті, у кого все добре))
Мотористка• 10 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Питання риторичне, якщо що :))
Випадково. Аборт не змогла зробити. Добровільно на таке не погоджуся більше
Мотористка• 10 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Питання риторичне, якщо що :))
Але, є ті, у кого то легко проходить.
Інакше як ото люди 12-15 дітей народжують
Мотористка• 10 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Питання риторичне, якщо що :))
Але, є ті, у кого то легко проходить.
Невидимка Майя• 10 марта 2024
Ответ дляМотористка
Але, є ті, у кого то легко проходить.
Є, сама знаю таких по 3-5 дітей і бігають так, що не доженеш. Але то мабуть генетика така, або мовчать і не розказують як насправді їм доводиться
Несу добро людям• 10 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ну тема такая щекотливая…. Вы всем близким и знакомым про свой геморрой рассказываете?)
Мотористка• 10 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Я перед пологами першими відео дивилася. То там розповідали, що навіть оргазм можливий. Деякі жінки отримують під час пологів.
Мені щось не дуже пощастило в цьому плані
Плюсуюсь к проктозан нео
+ Наладить режим питания, чтобы идеально было
+ Максимально лежать или ходить в удовольствие (не сидеть и исключить сильные нагрузк)
Точно станет легче , совсем уже никогда не пройдет (имею ввиду, что если будете соблюдать режим активности и питания, то можно эту штуку никогда и не почувствовать ,а если нарушать - то вылезет опять)
Невидимка Майя• 10 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Тільки деяким ))
Леплю из пластилина• 10 марта 2024
Геморрой это варикоз
Мне мазь помогала , но название не вспомню уже, врач прописывал производство швейцария запомнила, именно мазь, а не свечи
И еще после испражнения не поль зоваться бумагой, а подмываться прохладной водой, мне помогало очень.
Ну и следить, чтобы запоров не было
Луноликая Вика• 10 марта 2024
А геморрой это обязательный бонус или может обойти? Ещё не рожала, но уже боюсь)
100%• 10 марта 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ні не обовʼязковий, вагітність провокує його у людей схильних до геморою, наприклад у кого проблеми зі зʼєднуючою тканиною або запори, чи ще щось.
Фокус-Покус• 10 марта 2024
Ответ дляМашМааш
Плюсуюсь к проктозан нео
Не правильне мислення. Якщо вузол вже виліз, значить він є, він нікуди не дінеться, навіть, якщо ви його не відчуваєте.
Тільки видаляти/ вирізати. Якщо не лікувати і буде 3/4 стадія, то це тільки хірургічна операція.
Фокус-Покус• 10 марта 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
2 пологів і 2 рази геморой вилазив.
Але думаю це спадковість, бо мойому татові до 30 років геморой вирізали хірургічно.
Ответ дляФокус-Покус
Если у автора только прошли роды, то узел может спрятаться, уменьшиться. Да, он уже не исчезнет полностью, но 1-2 стадии не оперируют.
Мое мышление основано на личном опыте: был узел и боль после родов, потом нормализовалось само через пару недель, только первые дни использовала мазь. После уже несколько лет никаких симптомов. Была у врача: моя проблема на границе 1-2 стадии, лечение не требуется. Только питание, физ нагрузка и наблюдение.
Понятно, что точно надо к врачу, что автор и сделает скоро. Но вполне может все в итоге обойтись
Мамина квіточка• 11 марта 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
У меня не было) Но было другое - швы. Не знаю, что хуже.
Я все можу• 13 марта 2024
Мені призначили таблетки Цикло3Форт по 2 таблетки 3 рази на день 7 днів, потім по 1т. 2р. на день до місяця. Мазь троксевазин постійно мазати та робити примочки (на ватний диск наносити або на стерильну марлю). Був страшний геморой після пологів, за 5 днів стало легше, за 10 днів майже пройшло.