думаю над цими варіантами
Результат:
вже голосів:
74 (81.32%)
michael kors
17 (18.68%)
Guess
Магиня• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Ну ваши мне некрасивые и я б никакую не купила.
Но если вам нравится то зачем вы спрашиваете и тему создали
Магиня• 11 марта 2024
Так как нет варианта ’искать дальше’, то проголосовала за Корс только потому что она светлая.
Просто болталка• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
можна ж просто без пафосу написати, а не фекати і бекати
А чим Вам той пафос заважає?) Але ж Ви повинні розуміти, що у всіх різні смаки? То чому Вас дивують несхвальні коментарі? Подобаються ті сумки - купіть і носіть із задоволенням.
Дюйм оф о4ка• 11 марта 2024
Ответ дляМагиня
Бо це порадниця) і тут питають поради) і дівчина не визначилась серед двох сумок. Має право створити тему і запитати) якщо вам обидві не такі, достатньо просто пройти повз.
Я така бойова• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
ну бо прийшли обісрали, а самі ходять з сумкою з ринку
Даремно ви так про всіх думаєте 🤦♀️
Ваші обидва варіанти жахливі. Там гарні лише бренди, а самі сумочки зовсім погані. Ну хіба ви самі не бачите, що вони навіть на каталожних фото як сокирою рубані і дермантін дубовий? Вони ані естетичні, ані зручні
Я така бойова• 11 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не хожу із сумками з ринку, але краще вже з ринку ніж от з тим гес
А які це сумки з ринку? Я просто на базарі дуже рідко буваю і як їду, то беру звичайну тканину торбу для овочів та фруктів
Сапай вазони• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
Она всегда так делает
сама себе прекрасная• 11 марта 2024
Обе страшные на мой вкус, поэтому не голосую и не могу глянуть результаты
ЖонДуан• 11 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я не автор, але запитаю: навіщо ця агресія?
не стрималася. Ненавижду коли люди приходять з питаннями, а у разі несхвалення за будь яких причин починається лайно і дичь типу приниження коментаторів до свого ріаня з масою недолугих припущень щодо коментуючих.
Плакулька• 11 марта 2024
Посмотрите еще Томми, мне у них нравятся некоторые сумочки, Гесс у меня была, по качеству могу сказать, углы потерлись достаточно быстро
Вилами по воде• 11 марта 2024
Автор , они старомодные это не мой вкус . Но , если вам нра то берите тогда лучше корс
Оновлена версія• 11 марта 2024
А можна запитання не по темі, було пару сумок Guess, рюкзак через два місяці розлізся, сумка через три місяці почала облазити. Брала на амазон і оф. сайті. Це тільки в мене така проблема чи вони жахливої якості всі. Вікторія сікрет носиться в рази краще у мене....
Вилами по воде• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Почему вы такая агрессивная ?
Лялька в колисці• 11 марта 2024
Мені здається ці дві моделі вже дуже застарілі. Особливо Kors, я такого плана вже давно на розпродажах і в стокових магазинах бачу.
Дело было давно• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
Если нет понимания, что люди и их вкусы разные, то нет смысла в просьбах посоветовать
Люблю пиво• 11 марта 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
краще для кого?
Для вас. Не тупіть хоч і не позорьтесь, такими запитаннями
Люблю пиво• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
ще на таку дивлюсь
Ця класна, але я на темнішу дивлюсь
Слобожаночка• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
а что не так с сумками с рынка? стильно можно скупиться и на рынке. как и колхозно в дорогих бутиках.
Раздражевская• 11 марта 2024
Мені не подобається жодна(гес не люблю в принципі, корс - в цьому кольорі), але по якості корс буде краще.
Люблю пиво• 11 марта 2024
Ответ дляЖонДуан
Теж не автор, але агресія у вас😵💫
Фенте Фря• 11 марта 2024
Чтоб сразу было видно бренд, оригинал, дорого..... В сумке как у Вас на 1 фото у меня инструменты на балконе хранятся ) подарили и куда ее деть долго не знала)