ФФФФристайла• 11 марта 2024
Який кращий склад тканини?
Так щоб не мнявся ? Є два варіанти, це блузка (рубашка)
Результат:
вже голосів:
14 (51.85%)
Склад такнин 95%бавовна 5%пол
13 (48.15%)
Склад такнин 80%бавовна 20%пол
Сама купляю квіти• 11 марта 2024
95\5 ще й відпрасувати важче буде. І прати треба обережніше, бо більше вірогідність, що деформується.
Мне без сахара• 11 марта 2024
Беріть ту, яка більше подобається. Нічого вам ті проценти не дадуть, мНяться будуть обидві))
СпайдерВумен• 11 марта 2024
Для чого кращий??? Ви розумієте що склад тканини не говорить майже ні про які якості тканини? У мене є дві сорочки 100% бавовна, одна з цупкої бавовни оксфордська сорочка, а інша фланель. Оксфордську прала раз 5, носила часто, виглядає майже як нова, а з фланелі після першого прання як ганчірка. А склад то однаковий))) Так що купуйте що подобається)
Престидижитатор• 11 марта 2024
Ответ дляМне без сахара
+1 я два раза перечитала чтоб убедиться что правильно прочитала.
Престидижитатор• 11 марта 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Аналогично. Состав ткани это очень условное понятие.
Есть тысячу видов тканей ’хлопок100%%’
Міряю від одиниці• 11 марта 2024
Зараз можна ходити в пом´ятому, молодь точно засуджувати не буде. Люди вибирають комфорт.
95% бавовна