Пліснявілий сир• 11 марта 2024
Мамахихотала відгуки
Той хто дивиться чи дивився раніше шоу мамахихотала , залиште свої відгуки , чи варто його дивитися ? Чи справді воно смішне ? І хто ваш улюблений актор з цього шоу ?
Луноликая Вика• 11 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
деградация все эти шоу
Так само як і весь телевізор
Водійка хімарса• 11 марта 2024
Мне попалось в рекомендациях на Ютубе, понравились. Пересмотрела несколько концертов ещё тех, где ’Мама хохотала’ Юмор не заезженый. Нужно глянуть что там нового)
Я натуралка• 11 марта 2024
Что там смешного? Юмор закончился на Сердючке в стендапах про проводницу і СВ шоу с 1997 по 2002,
Пліснявілий сир
• 11 марта 2024
Ответ дляПомогалочка
73% любить
До чого тут 73% до шоу яке до зеленського немає ніякого відношення ?
ДлинноНожка• 11 марта 2024
Квн-стиль з притрушений кварталом. Стандартно, нудно, актори кривляються, репризи ’без іскри’. Як подобається квартал, то і це зайде.
Пліснявілий сир
• 11 марта 2024
Ответ дляСвекруховна
МамахОхотала
То раніше було зараз уже мамахихотала , тому що російською ха-хатать ,а українською хи-хотати
Гладиолус• 11 марта 2024
Ответ дляПліснявілий сир
До розумових здібностей більшості населення країни ((
Разгуляшка• 11 марта 2024
Раніше вони були чимось на зразок Кварталу. В усякому разі я глянула декілька старих випусків. Зараз швидко зорієнтувалися, юмор став більш тонкий без явних наїздів на особистості. Що буде далі, час покаже. Нові випуски непогані.
Ще подивіться Наші без раші, у них завжди цікаві були.