sweet1234• 13 марта 2024

Хто знає з приводу білетів в Театр Франка на 2 місяці вперед немає білетів?

Як його купити?
Ваш лучший диетолог• 13 марта 2024
Тільки через перекупів нажаль. Можна ловити коли відкривають продажі, але цю дату навіть в касі зараз не можуть сказати(
автор sweet1234 • 13 марта 2024
Ответ дляВаш лучший диетолог
а де цих перекупів знайти?
Natali Parfum• 13 марта 2024
5/6 квітня є квитки
Щойно глянула
Gleva• 13 марта 2024
Пишить одразу, що питаєте за Конотопську відьму, чи ви на якусь іншу виставу немає квитків?
Natali Parfum• 13 марта 2024
Ответ дляGleva
Щойно глянула - все зашито на продаж до 5 квітня
Аж дивно
Ходила останній рік вільно квитки були
Що там сталося в них
Natali Parfum• 13 марта 2024
В Лесі українки сходіть
Або в оперний
Gleva• 13 марта 2024
Ответ дляNatali Parfum
Аж дивно
Ходила останній рік вільно квитки були
Що там сталося в них
На завтра Шельменко-денщик є квитки
http://tickets.ft.org.ua/web/event/event_id/4752
Чи що там ви разом з автором все таки не можете знайти?
Natali Parfum• 13 марта 2024
Ответ дляGleva
На завтра Шельменко-денщик є квитки
5 хв тому не було
Значить продаж відкривають о 14.05 ))
Incol• 13 марта 2024
На спектакль, який хотіла б сходити, був один квиток аж на 30/05, немає навіть на балконах і д.т., вж декілька раз хотіла купити - поки ніяк. Але це мабуть на найпопулярніші спектаклі.
автор sweet1234 • 13 марта 2024
мне интерестно это реально такой ажиотаж или кто то это спец делает?
Mama_Mishy• 13 марта 2024
Там практически до июня месяца нет билетов ни на один спектакль, а если и есть то самые дешевле билеты, на места с которых ничего не видно
Mama_Mishy• 13 марта 2024
Ответ дляGleva
Во Львове билеты на этот спектакль по 2500 гривен раскуплены
нинель 1919• 13 марта 2024
Ответ дляsweet1234
выкупают перекупы потом продают на олх и судя по тому что забирать на жд вокзале. то они же и варшавский поезд выкупают ,знакомый маме билеты по 4 тыс купил на этот распиаренный спектакль
InnaTrue• 14 марта 2024
Ответ дляsweet1234
зал забит реально, т.е. не то что купили и оставили билеты себе.
Странно, что зарабатывает не театр, а какие-то перекупы. Билеты по 60 грн - смешно.