Затишне кубло• 12 марта 2024

А ви даруєте хлопцям квіти?

Іду на д.р , хлопцю буде 30 років, дуже близька мені людина. Крім подарунку букет доцільно нести? Торт планувала замовити, але це поки під питанням.
OlenaMriya• 12 марта 2024
Как то не очень

Мюллерная• 12 марта 2024
Букет из пива и хамона
Я тут Живу• 12 марта 2024
Секс був?
Наполеон Бонапарт• 12 марта 2024
Помню Янукович обожал громадные букеты.
В курсі діла• 12 марта 2024
Нет
автор Затишне кубло • 12 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Помню Янукович обожал громадные букеты.
так і я не впевнена. Але, просто конверт якось не альо.
Tammy21• 12 марта 2024
Так. Навіть не розумію чому ні.
Диви яка я пава!• 12 марта 2024
Дарую завжди. Хлопцям молодим і чоловікам. Люблю вибирати, всі завжди раді букетам. Не розуміла ніколи цей сексизм.
raven_i• 12 марта 2024
Ви знаєте, якось сама зацікавилась і провела опитування серед близьких і знайомих чоловіків. Виявилось, що багатьом у віці 30+ жодного букету не дарували, хоча вони б хотіли.
Я в той же рік купила брату на ДР. Який же був прикол, коли невістка точно также подумала і теж купила. Вийшло одразу два перших букети в житті) Йому було приємно.
Даруйте сміливо! Тільки порадьтесь в квітковому які краще чоловіку.

автор Затишне кубло • 12 марта 2024
Ответ дляraven_i
Дякую, згадала, що якось моєму батьку на роботі подарували і він гордо їхав в трамваї з ним. Дуже сподобалося йому
raven_i• 12 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Так так, мій брат бігав по квартирі й перебирав вазами, щоб покрасивше, а перед цим щось там вимочував їх у ванній, щоб постояли подошве)))
автор Затишне кубло • 12 марта 2024
Ответ дляraven_i
І відразу, який букет буде доречним для чоловіка? Крім троянд нічого в голову не приходить
raven_i• 12 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Я точно в магазині у консультанта питала. Вона накидає варіантів Вам на різний бюджет. Можна й рози, але є навіть певна класика для чоловіків, хоча основна різниця - колір бутонів і пакування. Я дарувала не рози, мені порадили й сподобались якісь цікаві білі широкі квіти по типу лілій)
https://buket.lviv.ua/yaki-kviti-podariti-cholovik... ось тут декілька думок цікавих
автор Затишне кубло • 12 марта 2024
Ответ дляraven_i
Подивлюся. А це буде смішно виглядати?
raven_i• 12 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Подивлюся. А це буде смішно виглядати?
Та ні, не смішно, але якось пустовато. Ми наче про квіти говорили))) Якщо Ваш іменинник по алкоголю за, то теж варіант. Але я б принесла тоді окремо подарункову пляшку і букет чоловічий, напевно.
автор Затишне кубло • 12 марта 2024
Ответ дляraven_i
Та я про кульки у вигляді шариків чи краще букет
raven_i• 12 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Аааа) Ну так і кульки, ймовірно, йому теж ніхто не дарував. Чоловіків таким не балують. Дивіться як Вам більше до душі) Все ж квіти якось доросліше, статусніше трошки, тож орієнтуйтесь на вік і характер.
автор Затишне кубло • 12 марта 2024
Ответ дляraven_i
Дякую, що поспілкувалися зі мною. Буду думати